Wrocław: Będą debatować o rozwoju rynku PR i marketingu w Polsce

jk | Utworzono: 2017-09-20 12:49
A|A|A

zdjęcie ilustracyjne; fot. freeimages.com

22 września we Wrocławiu odbędzie się debata dotycząca rozwoju rynku PR i marketingu w Polsce. Jej organizatorem jest Związek Firm Public Relations - największa branżowa organizacja w kraju. 

To będzie pierwsze spotkanie ZFPR poza Warszawą. Wrocław został wybrany nieprzypadkowo. - To dynamiczne miasto, przyciągające inwestorów, którzy oczekują profesjonalnego wsparcia w zakresie komunikacji. Jednak, aby rynek firm PR był konkurencyjny i mógł się prawidłowo rozwijać, bez względu na region, potrzebuje zgodnych i wspólnych kierunków. Dlatego chcemy poznać perspektywę specjalistów z woj. dolnośląskiego, wspólnie wymienić się doświadczeniami i wypracować jednolite standardy działania, w zakresie m.in. etyki zawodowej – wyjaśnia Marcin Olkowicz, Dyrektor Generalny ZFPR.

Spotkanie ZFPR odbędzie się 22 września o godzinie 10.00 w Art Hotel we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 20. Poprowadzą je: Grzegorz Szczepański, Prezes Zarządu Związku, CEO Hill+Knowlton, Karolina Borkowska, Wiceprezes Zarządu Związku, Partner Public Dialog oraz Sebastian Stępak Wiceprezes Zarządu Związku, Dyrektor Generalny MSL Group. Spotkanie w formie otwartej dyskusji zaplanowano na około 120 minut. Wstęp jest bezpłatny.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama