Rock'n'Roll w CeTA. Zobaczcie jak powstają efekty specjalne - Radio Wrocław

Rock'n'Roll w CeTA. Zobaczcie jak powstają efekty specjalne

Krzysztof Majewski
Krzysztof Majewski
| 9 lat temu, 2017-09-25, 19:50
Rock'n'Roll w CeTA. Zobaczcie jak powstają efekty specjalne - Fot. CeTA
Fot. CeTA

Ekipa filmu "Rock'n'Roll Eddie" rejestruje ostatnie zdjęcia. Wcześniej zjechali kawał Polski, mówi producent Marcin Ksobiech:

Byliśmy na zdjęciach w Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Rzeszowie, Poznaniu, Boszkowie, teraz jesteśmy we Wrocławiu. Nasz historia jest jak puzzle, wszystko układa się żeby na końcu mieć tę układankę w całości. 

Głównymi bohaterami filmu są jedenastoletni Franek i Izka. Dzieci spotykają Eddiego – rock'n'rollowca zbiegłego z tajemniczej krainy piosenek Oblivio, ściganego przez bezwzględnych łowców nagród nie z tego świata.

Ekipa w Centrum Technologii Audiowizualnych kręci tak zwane zdjęcia trickowe. Czyli z wykorzystaniem nowoczesnych technologii filmowania. To między innymi green screen. O swojej szalonej postaci mówi Kamila Bujalska:

Gram Wiolę, dziewczynę, która żyje troszkę we własnej rzeczywistości. Szalona postać, nie rozstaje się z gumą do żucia. Przyznam, że miałam zakwasy w żuchwie. 

Rock'n'Roll Eddie to przygodowa komedia familijna w reżyserii Tomasza Szafrańskiego, twórcy m.in. „Klubu włóczykijów" czy „Od pełni do pełni". Premiera kinowa filmu planowana jest na 2018 r.


Komentarze (2)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Natalia 2019-03-24 22:21:56 z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Zakwasy na zuchwie hahah bystro ojjj haha
~Dawid 2019-03-05 23:34:42 z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Zakwasy na rzuchwie o.O