Raport Wideo Radia Wrocław: Ksawery, elektryczna jazda i trybuna zachodnia

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-10-06 08:29 | Zmodyfikowano: 2017-10-06 08:30
A|A|A

fot. Piasek Potworów/Twitter

Zastanawiasz się, jak spędzić weekend? Szukasz pomysłów na dobrą zabawę? A może, w poszukiwaniu tajemnic i śladów historii, chcesz odwiedzić ciekawe miejsca? Już o godz. 9:00, na Facebooku i stronie internetowej Radia Wrocław kolejny odcinek naszego Raportu Wideo, w którym informujemy Was o tym, co ciekawego wydarzy się w weekend na Dolnym Śląsku.

Dolny Śląsk to niezwykłe miejsce, w którym niemal przez cały czas dzieje się coś interesującego. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, dokąd warto wybrać się w weekend. Pomocą służyć ma Raport Wideo Radia Wrocław, czyli nowy program dostępny na Facebooku i stronie internetowej Radia. A dlaczego wideo? Odpowiedź jest prosta. Żyjemy w tzw. „kulturze obrazkowej”, a to oznacza, że wszystko co się da, chcielibyśmy zobaczyć. W naszym „Raporcie”, oprócz wiadomości o weekendowych imprezach, znajdzie się też miejsce na krótkie podsumowanie tygodnia, a także informacje o ciekawych audycjach i pogodzie.

ZAPRASZAMY!

Raport wideo ma być dopełnieniem tego, co słuchacze usłyszą na naszej radiowej antenie. Początkowo program będzie ukazywał się raz w tygodniu, ale docelowo ma stać się dziennikiem.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama