Płyta Tygodnia: Miley Cyrus "Younger Now"

Łukasz Basta | Utworzono: 2017-10-26 13:35 | Zmodyfikowano: 2017-10-26 13:35
Płyta Tygodnia: Miley Cyrus "Younger Now" -

Album "Younger Now" jest następcą płyty Bangerz (2013), którą śmiało uznać można za jeden z najważniejszych albumów pop ostatniej dekady – to z niego pochodzą hity „Wrecking Ball" czy „We Can't Stop". Na nowym krążku Miley odstawiła na bok syntezatory, skupiając się na tradycyjnych instrumentach i balansując między jej popowymi melodiami, a inspiracjami legendami amerykańskiej muzyki, takimi jak Elvis Presley i Johnny Cash.

Gorąco oczekiwana nowa płyta Miley Cyrus „Younger Now" dostępna jest już w sklepach i sprzedaży cyfrowej! „Younger Now" to 11 utworów (w tym single „Malibu" i „Younger Now"), nad którymi Miley pracowała przez ostatnie kilka lat. Album powstawał głównie w domu artystki w Nashville, w którym znajduje się jej własne studio Rainbow Land.

Younger Now to nie próba wymyślenia się od nowa, a kontynuacja artystycznej i życiowej drogi Miley. Jak śpiewa w tytułowym utworze, „No one stays the same". Cyrus zawsze była wierna sobie we wszystkim, co robi – trzyma pełną kontrolę nad swoją karierą i dzieli się życiowym doświadczeniem z fanami poprzez swoją sztukę. Tym włożyła w swoją nową płytę więcej siebie niż kiedykolwiek wcześniej – napisała każdą linijkę, jest współautorką wszystkich piosenek oraz współproducentem całego Younger Now.

"Ludzie pytają mnie, czy to mój sposób na ponowne przedstawienie się? Ale to zupełnie nie tak. Jestem osobą, która jest dumna ze swojej przeszłości. Ten album jest najbardziej o mnie – takiej, jaką jestem teraz" – mówi Miley.

Miley Cyrus ma na koncie pięć albumów, które podbiły listę Billboardu, pięć wyprzedanych tras koncertowych i ponad 30 milionów sprzedanych utworów. Piosenkarka, aktorka, artystka i filantropka (jej fundacja The Happy Hippie Foundation walczy z niesprawiedliwością dotykającą młodych ludzi, zwłaszcza bezdomną młodzież LGBTQ) jest jedną z najbardziej wpływowych artystek światowej popkultury. Jest także jedną z najczęściej wyszukiwanych artystek w internecie, z ponad 160 milionami fanów na platformach społecznościowych i 3 miliardami odtworzeń swoich klipów.


Younger Now - tracklista:

1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland ft Dolly Parton
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die For You
7. Thinkin'
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She's Not Him
11. Inspired

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.