Fotografują Wałbrzych, teraz prezentują swoje prace na wernisażu

Bartosz Szarafin, GN | Utworzono: 2017-10-27 19:30 | Zmodyfikowano: 2017-10-27 19:30
A|A|A

fot. Bartosz Szarafin

Ich fotografie często pokazujemy w na naszej stronie internetowej. W sieci mają dziesiątki tysięcy fanów, którzy podglądają ich pracę. Niektóre z miejsc pojawiały się na fotografiach po raz pierwszy. O popularności może też świadczyć to, że niemal wszystkie fotografie z poprzedniej wystawy zostały sprzedane. Dziś kolejny wernisaż. Wałbrzyszanie - Tomasz Góra i Marcin Jagiellicz prezentują swoje prace w większym formacie:

- Razem fotografujemy miasto i region. Również z Tomkiem tworzymy różne projekty, od filmowych, poprzez druki kalendarzy. Teraz padła decyzja, żeby zrobić coś większego, czyli wspólną wystawę, która będzie promowała Wałbrzych i region - mówi fotograf Marcin Jagiellicz.

Wernisaż wystawy "Dolny Śląsk - dwa spojrzenia" miał miejsce w Bibliotece pod Atlantami w Wałbrzychu. Co można było zobaczyć:

- Skupiamy się na takich rzeczach, które są bardziej magiczne, niż takie zwykłe fotografie. Chcielibyśmy ten region pokazać w taki sposób, w jaki mieszkańcy nie oglądają na co dzień. Znalazły się tam zdjęcia nocne, przed wschodem słońca, naziemne i dronowe - tłumaczy Tomasz Góra.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama