Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (6.11-12.11)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2017-11-05 15:23 | Zmodyfikowano: 2017-11-05 11:11
A|A|A

fot. pro-run.pl

11 listopada we Wrocławiu rozegrany zostanie tradycyjny Bieg Niepodległości z Wąsem. Atestowana trasa została wytyczona ulicami wokół kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Do pokonania są dwie pętle po 5 kilometrów. Limit uczestników to 2000 osób. Start odbędzie się o symbolicznej godzinie 11.11. Najmłodsi uczestnicy mają szansę sprawdzić się w Biegu Młodego Marszałka. Zapisy internetowe do 8 listopada lub wyczerpania limitu miejsc. Do wspólnego biegania zaprasza organizator Jacek Urbanowicz ze stowarzyszenia Pro-Run:

Na tradycyjne niepodległościowe bieganie po górach zapraszają Świerki koło Ludwikowic Kłodzkich. 11 listopada odbędzie się tam Górski Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda. 10-kilometrowa trasa (z przewyższeniem ok. 300 metrów) w stylu anglosaskim prowadzi drogami polnymi i leśnymi Wzgórz Włodzickich. Atrakcją dla biegaczy będzie wbiegnięcie na szczyt Góry Włodzickiej. Start o godz.11.00 w wiosce Świerki w pobliżu tamtejszej świetlicy. Zapisy na stronie organizatora do 9.11, jest możliwość zgłoszeń także w dniu imprezy.Ogólnopolski Bieg Niepodległości po raz kolejny organizuje Góra. W miejscowości na pograniczu Dolnego Śląska i Wielkopolski do przebiegnięcia będzie 10 km. Trasa składa się z 4 pętli po ulicach miasta. Start 11 listopada o godz. 13.30 przy hali sportowej Arkadia. Zapisy internetowe do 9 listopada.

Ostatnie wolne miejsca są jeszcze w tradycyjnym Biegu Niepodległości, który 11 listopada odbędzie się w Jeleniej Górze. W programie rywalizacja na 5 i 10 kilometrów. Start dłuższego dystansu w sobotę o 11.00 z Placu Ratuszowego. Bieg na 5 kilometrów ruszy o tej samej porze sprzed zajezdni MZK.

Na rozgrywany już po raz 6. Bieg Gęsi zaprasza Jerzmanowa koło Głogowa. 11 listopada oprócz rywalizacji głównej na 8 kilometrów odbędą się także biegi dla najmłodszych oraz rywalizacja sztafet. Początek zawodów o godz. 13.20 przy Urzędzie Gminy w Jerzmanowej. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zapisów w dniu zawodów.

 

 

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama