Hubska zamknięta do remontu [WIADOMOŚCI DROGOWE]

Dorota Kuźnik, GN | Utworzono: 2017-11-06 10:00 | Zmodyfikowano: 2017-11-06 10:00
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

To był trudny poniedziałek dla kierowców jeżdżących po centrum Wrocławia. W weekend zamknięto na ponad rok ulicę Hubską. 

My przez cały poranek sprawdzaliśmy w wiadomościach drogowych Radia Wrocław, co się dzieje po zamknięciu Hubskiej. Poniżej relacje Doroty Kuźnik:

7.15.

Jesteśmy na Pułaskiego i sprawdzamy jak wygląda ruch po zamknięciu Hubskiej. Przytyka się objazd, czyli Gajowa. Mieszkańcy nie są zadowoleni z kolejnych utrudnień:

7.45

Zatkane wjazdy do miasta. Najgorzej jest na północy Wrocławia. Ciasno też w centrum, także na Gajowej, czyli objeździe zamkniętej Hubskiej:

8.30

Komunikacyjny szczyt. Sporo korków we Wrocławiu, nie tylko w okolicach Hubskiej:

9.15

W regionie korki już się rozładowały, jednak w okolicach Hubskiej wciąż spory ruch. Problemy teraz po zamknięciu drogi do remontu. Marek Szempliński z Wrocławskich Inwestycji tłumaczył, że prawdziwe utrudnienia dopiero przed nami:

9.45

Ostatnie poranne wiadomości dla kierowców i dopiero początek problemów w regionie. Poważny wypadek na drodze nr 12, między Głogowem a Wschową. Tam zderzyły się 3 ciężarówki i 3 auta osobowe. We Wrocławiu już mniejsze korki: 

 

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama