Pościg, narkotyki i dwóch poszukiwanych listami gończymi

z informacji prasowych | Utworzono: 2017-11-08 21:50 | Zmodyfikowano: 2017-11-08 21:50

Policjanci z Legnicy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat. Obaj byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. W mieszkaniu, gdzie się ukrywali znaleziono sporą ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 porcji suszu roślinnego oraz sprzęt służący do uprawy konopi.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta przebywa dwóch poszukiwanych mężczyzn. Policjanci najpierw zatrzymali młodszego z nich, poszukiwanego listem gończym 26-latka. Drugi z zatrzymanych mężczyzn, 27-latek próbował uciec z mieszkania przez okno znajdujące się na poddaszu budynku. Przedostał się na sąsiednią klatkę schodową, po czym wpadł prosto w ręce funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali teren budynku.

Zatrzymany 26-letni mężczyzna, poszukiwany był listem gończym celem odbycia kary roku pozbawienia wolności, natomiast 27 - latek poszukiwany był przez sąd w celu zastosowania tymczasowego aresztu.
Poszukiwani legniczaninie za swoje czyny będą odpowiadać zza krat. Za posiadanie narkotyków grozić im może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.