Chrobry - Zagłębie, czyli derby piłkarzy ręcznych

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2017-11-17 21:20

To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Zagłębie i Chrobry są sąsiadami w tabeli grupy granatowej i mają na swoim koncie po 14 punktów.

Głogowianie przegrali ostatnie trzy mecze na własnym parkiecie, ale mierzyli się z zespołami z czołówki, kolejno z MMTSem Kwidzyn, Azotami Puławy i Gwardią Opole. Ostatnie zwycięstwo u siebie zespół Jarosława Cieślikowskiego zanotował 23 września w meczu przeciwko Spójni Gdynia. W międzyczasie Chrobry zanotował dwie wyjazdowe wygrane w Legionowie i Szczecinie.

Lubinianie na przełamanie czekali od trzech spotkań. Nastąpiło ono po przerwie reprezentacyjnej. Zespół Bartłomieja Jaszki pokonał na własnym parkiecie Meble-Wójcik Elbląg. Młody lubiński zespół na pewno stać na zwycięstwo na trudnym terenie w Głogowie. Miedziowi zapowiadają walkę na całego o każdą piłkę i każdy centymetr parkietu.

Na pewno w tym meczu nie zabraknie twardych starć, tak jak na derby przystało. My jesteśmy na to gotowi i wiemy jakiego rodzaju spotkanie nas czeka – mówi Tomasz Pietruszko, obrotowy Zagłębia Lubin.

Początek meczu o 18 w Głogowie.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.