Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (20.11-26.11)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2017-11-19 18:01 | Zmodyfikowano: 2017-11-19 11:10
A|A|A

fot. awl.edu.pl

5 kilometrów będą mieć do pokonania uczestnicy Biegu Podchorążego, który 25 listopada rozegrany zostanie we Wrocławiu. To już 47. edycja imprezy, w której udział mogą wziąć nie tylko wojskowi. Miejscem rywalizacji będą ścieżki biegowe na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych przy ul. Czajkowskiego. Udział w biegu jest bezpłatny. Start zaplanowano na godz. 11.00. Zapisy internetowe oraz w dniu zawodów. Do udziału w imprezie zachęca podpułkownik Dariusz Lenart - kierownik Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu:

W sobotę 25 listopada odbędzie się również trzeci etap Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Tym razem uczestnicy rywalizować będą w Prząśniku koło Rui. Do pokonania dystans ok. 4,5 kilometra. Start o godz. 11.00 w parku w Prząśniku. Tam też mieści się biuro zawodów. Zapisy internetowe do piątku poprzedzającego bieg lub osobiście w dniu imprezy.

W niedzielę 26 listopada 11. i ostatni już w tym roku etap akcji Prusice Biegają. Uczestnicy będą mieć do pokonania 5-kilometrową trasę ulicami miasta. Chętni mogą przebiec dystans dwukrotnie dłuższy. W tym przypadku drugie okrążenie jest tylko na zaliczenie, bez pomiaru czasu. Start i meta przy Prusickim Centrum Fitness przy ul. Żmigrodzkiej. Początek rywalizacji o 9.30. Zapisy na miejscu zawodów.

 

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama