Wieczór i wtorek z przelotnymi opadami deszczu i śniegu

Michał Hamburger | Utworzono: 2017-11-20 20:22 | Zmodyfikowano: 2017-11-20 20:22
A|A|A

Na Dolnym Śląsku w nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, w drugiej połowie nocy skręcający na południowo-wschodni. We wtorek zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, początkowo na wschodzie regionu możliwy deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

W Sudetach i na Przedgórzu Sudeckim w nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu i śniegu z deszczem. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami do 8 cm. Temperatura minimalna od -2°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, w drugiej połowie nocy skręcający na południowo-wschodni. We wtorek zachmurzenie duże. Początkowo opady śniegu i śniegu z deszczem, później od zachodu regionu przechodzące stopniowo w opady deszczu. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni, po południu skręcający na południowo-zachodni i zachodni.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu, w drugiej połowie dnia przechodzące w śnieg z deszczem i miejscami deszcz. Wzrost temperatury od -6°C w nocy do 1°C w drugiej połowie dnia. Wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, północno-zachodni i zachodni, w nocy i w pierwszej połowie dnia powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama