Kolejna brutalna zbrodnia w centrum Legnicy

Andrzej Andrzejewski, BT | Utworzono: 2017-12-04 06:05 | Zmodyfikowano: 2017-12-04 07:42
A|A|A

fot. archiwum.radiowroclaw.pl

Ze względu na dobro śledztwa policja na razie nie ujawnia szczegółów. Wiadomo, że w niedzielę około 1:30 w nocy do szpitala w Legnicy został przywieziony nieprzytomny mężczyzna. Zdaniem ratowników bez wątpienia wcześniej został brutalnie pobity. Kilkunastu lekarzy przez 12 godzin walczyło o jego życie. Niestety, bezskutecznie. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzewane o napaść. Dalsze śledztwo przejęła prokuratura.

Z naszych informacji wynika, że w sprawia tego zabójstwa zatrzymano już pięć osób: czterech mężczyzn w wieku 18-25 lat i młodą kobietę.

Dwa tygodnie temu - w podobnych okolicznościach w centrum Legnicy zginął 65-letni mężczyzna, który wyszedł z domu do sklepu po chleb. Wówczas policja zatrzymała 28-letniego sprawcę. Był pod wpływem narkotyków.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~dziecko we mgle
2017-12-06 08:31:58
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bandytów powiesić.
~Romano.
2017-12-06 05:02:06
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Frajerów powinno się wieszać na żywca. Co to za wyrok że "nawet dożywocie"???Paranoja!!! Gnoja na krzesło elektryczne!!! Co to są za sądy???!!!
~Komentarz został usunięty
2017-12-05 12:27:15
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~Babcia Teresa
2017-12-05 07:45:17
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Macie wasze pobłażliwe bez stresowe wychowanie kiedyś gdy człowiek coś narozrabiaial dostał w dupę od rodziców tak że nie mógł usiąść w szkole dyscyplina była i na debili nie wyrośliśmy dziś nie wolno dotykać dzieci bo albo się molestuje albo bije i oto skutki tego wychowania jak chowa ulica nie pozadny dom
~Deni
2017-12-05 03:18:32
z adresu IP: (176.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
Polacy za granicą nikogo to nie dziwi za nas kraj tylko można sie wstydzić!! Oni zamist patrolować to wolną siedzieć na komendzie I grzać swoje tyłki i zjadac paczki I pic kawe.
~Adam
2017-12-04 21:50:58
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Albo 5 ciu na 1 albo dziadek 65 letni ;) to są legniccy bohaterzy
~Metaamfetamina
2017-12-04 19:10:02
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 5
Wszystko przez piko co robi z mózgu kisiel
~swiadek
2017-12-04 16:01:29
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jak nie wiecie jak było to nie wypisujcie bzdur..
~pic off
2017-12-04 15:44:46
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 1
a Bea ta dale twierdzi że Polacy mogą si czuć bezpieczni ?
~Jur
2017-12-04 15:23:45
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 6
No a monitoring w centrum miasta to co niby dekoracja no a o patrolach to fakt nawet sladu niema juz zapomniałem jak wyglada policja
~Łysy1
2017-12-04 15:22:05
z adresu IP: (80.192.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dać dostęp do broni badania psychologiczne czyste konto niekaralności będzie po problemie przywrócić karę śmierci przestaną być obojętni na wyroki a tak jest jak jest
~Szyma
2017-12-04 15:20:13
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 2
Patrole? Błaszczak wysłał policjantów na miesięcznicę.
~MAS
2017-12-04 12:12:26
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 9
A GDZIE POLICJA ????? GDZIE PATROLE ?SĄ KNAJPY POWINNY BYC PATROLE DO CHOLERY JASNEJ
~Szogunek97
2017-12-04 12:02:02
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 6
Juz. W okolicach wlasnego domu nie mozna czuć sie bezpiecznie
~Ciup
2017-12-04 12:01:25
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 3
Już nie mozna czuć sie bezpiecznie w okolicach wlasnego domu... :((
~Sewek
2017-12-04 10:53:40
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 7
Niestety od dawna nie widziałem ani jednego pieszego patrolu w centrum , a już nie mówię o odleglejszych miejscach za to drogówki na ulicach sporo...
~osykosy
2017-12-04 08:18:12
z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
Ocena: 10
Legnica zaczyna awansować na miano " bandyckiego " miasta.
NA ANTENIE
WojciechJanicki
Wojciech Janicki
 09:00 - 12:00
Kulturalne przedpołudnie