Piotr Zieliński strzela, Napoli wygrywa z Torino [ZOBACZ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-12-17 07:00 | Zmodyfikowano: 2017-12-17 01:06

Mecz ułożył się dla gości rewelacyjnie bo już w czwartej minucie objęli prowadzenie po trafieniu Kalidou Koulibalyego. W 25 minucie wynik podwyższył Piotr Zieliński. Polak skorzystał z prostopadłego podania Jorginho i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Torino, Salvatore Sirigu.

Trzeciego gola pięć minut później strzelił Marek Hamsik. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie. W 63 minucie na listę strzelców wpisał się Andrea Belotti.

Dla Piotra Zielińskiego była to czwarty w tym sezonie gol w Serie A. Jego Napoli po tym zwycięstwie awansowało na pierwsze miejsce w tabeli wykorzystując potknięcie Interu. Zespół z Mediolanu niespodziewanie przegrał z Udinese 1:3 i spadł na drugie miejsce mając dwa punkty mniej od drużyny Polaka. Trzeci jest Juventus, a czwarta AS Roma. Oba te zespoły mają cztery punkty straty do Napoli i jeden rozegrany mecz mniej.