Muzyczny Wieczór: Mateusz Kowalczyk zagra legendarne przeboje [SŁUCHAJ OD 18:30]

Michał Kazulo | Utworzono: 2018-01-11 16:56
A|A|A

Fot. Mateusz Kowalczy/FB

Mateusz Kowalczyk to wrocławski gitarzysta i wokalista mający na swoim koncie wiele koncertów w naszym mieście jak i poza nim. W przyszłym tygodniu zobaczymy go na wrocławskiej scenie dwukrotnie: 17 stycznia podczas koncertu BACK TO 90’s w popularnej Nietocie i 21 stycznia w Starym Klasztorze z projektem Tribute to George Michael. Back to 90's to jego najnowszy program nawiązujący do jego styczniowych urodzin w roku 1990, zaś koncert w Starym Klasztorze to największe hity legendy popu Georga Michaela. Na to drugie wydarzenie zostało już tylko kilkanaście biletów!

Mateusz do tej pory pisał muzykę i teksty do zespołu Yummy Mummy która ukazała się na płycie „Funky Diskotek” w 2014r. Na co dzień współpracuję z Elą Dębską jako gitarzysta, a obecnie jest w trakcie nagrywania swojego pierwszego singla, który ma się ukazać na wiosnę pt. "Uciekam stąd".

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama