TOP5 dolnośląskich chórów [OSTATNIE GODZINY GŁOSOWANIA]

Filip Marczyński, Ewa Zając, Andrzej Andrzejewski, Krzysztof Majewski, Bartosz Szarafin | Utworzono: 2018-02-09 17:39 | Zmodyfikowano: 2018-02-09 17:39
A|A|A

Głosowanie potrwa do soboty, 10 lutego do godziny 11.30. Codziennie można oddać głos. O zwycięstwie może zdecydować nota lub liczba oddanych głosów. System wylicza średnią z tych dwóch wartości i ustawia lidera na pierwszym miejscu. Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.

TOP5 Radia Wrocław słuchaj w soboty po 12 00 

Ten plebiscyt już się zakończył
  • Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Ars Cantandi
    Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Ars Cantandi

    Głosów: 5302

    Średnia ocena: 4.3

  • Wałbrzyski Chór Millenium
    Wałbrzyski Chór Millenium

    Głosów: 5197

    Średnia ocena: 4.2

  • Cantiamo Tutto z Wrocławia
    Cantiamo Tutto z Wrocławia

    Głosów: 2144

    Średnia ocena: 3.7

  • Chór Madrygał przy LCK w  Legnicy
    Chór Madrygał przy LCK w Legnicy
    Ze zbiorów chóru "Madrygał"

    Głosów: 1891

    Średnia ocena: 3.7

  • Wroclaw Gospel Choir
    Wroclaw Gospel Choir

    Głosów: 1228

    Średnia ocena: 3.1

 

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Ars Cantandi

Zespół regularnie występuje podczas uroczystości rodzimego Uniwersytetu Ekonomicznego i innych wrocławskich uczelni. Wielokrotnie występował na Terenie Wrocławia i Dolnego Śląska m.in. w ramach festiwali i koncertów cyklicznych takich jak: Wieczory Tumskie, Koncerty Ziemi Wrocławskiej, Noce Kościołów, Wrocławska Szkoła Chórmistrzów, Ogólnopolski Festiwal Barbórkowy Chórów Studenckich, Verbum cum Musica, Wieczory Organowe u o. Paulinów, Święto Nauki.

Wroclaw Gospel

Choir

Wroclaw Gospel Choir istnieje od 7 lat, został założony we Wrocławiu. W repertuarze mają znane utwory muzyki gospel, jak i własne kompozycje. Ich autorem jest twórca chóru Rafał Rudawski - pianista, kompozytor, dyrygent. Przez 7 lat działalności Wrocław Gospel przewinęło się ponad 200 osób. "Jesteśmy ludźmi z różnymi charakterami, doświadczeniami, poglądami, ludźmi różnych profesji" - mówią - "nie przeszkadza nam to wspólnie dzielić się radością płynącą ze śpiewania gospel".

Wrocław Gospel Choir na swoim koncie ma wiele koncertów, w kraju i zagranicą, w tym ze znanymi osobistościami ze świata muzyki gospel. Chór chętnie bierze też udział w warsztatach czy nagraniach studyjnych. Ten rok będzie dla nich szczególnie ważny, bo drugiego lutego ukaże się ich pierwszy album zawierający dziewięć autorskich kompozycji w języku polskim i angielskim.

 

Chór Madrygał przy LCK w Legnicy

Foto: ze zbiorów chóru "Madrygał"

W szarej powojennej rzeczywistości ten człowiek potrafił szokować. Do legendy przeszły jego pomalowane na zielono włosy. Dziś to pewnie nikogo nie dziwi, ale w 1947 roku stanowiło przejaw nie lada ekstrawagancji. Henryk Karliński - bo o nim mówimy - w Legnicy był postacią barwną i niekoniecznie lubianą przez ówczesną władzę. Ale to właśnie temu człowiekowi miasto zawdzięcza jeden z najstarszych w Polsce turniejów chórów "Legnica-Cantat". A jeszcze przed turniejem Karliński powołał do życia zespół "Madrygał". Chór, w którym dziś śpiewa już szóste pokolenie...

Foto: ze zbiorów chóru "Madrygał"

Chór "Madrygał" został założony w 1949 r. przez Henryka Karlińskiego przy Szkole Podstawowej nr 1 jako chór dziecięcy. W latach 50. działał jako zespół legnickich szkół średnich: Liceum Handlowego, Technikum Energetycznego i Technikum Samochodowego, a następnie przekształcił się w chór osób pracujących. W ciągu przeszło 50 lat istnienia "Madrygał" dał ok. 1000 koncertów w kraju i poza granicami Polski, a m.in.: w Niemczech, Czechosłowacji, Czechach, Bułgarii, Francji,Ukrainie we Włoszech i na Węgrzech. Od wielu lat współpracuje z Legnicką Orkiestrą Symfoniczną, wykonując wielkie formy wokalno -instrumentalne, zaś od kilku lat nawiązał też współpracę z Filharmonią Sudecką w Wałbrzychu, z którą zaprezentował m.in. "Requiem" W.A. Mozarta. Chór uczestniczył w oprawie mszy św. celebrowanej w Legnicy przez Ojca Świętego, wystąpił także przed Nim w Watykanie. Ma na swoim koncie prawykonania: kantaty "Tu es Petrus' Mariana Sawy, skomponowanej na przyjazd Jana Pawła II do Legnicy, "Mszy legnickiej" Stanisława Moryto, napisanej dla chóru i jemu dedykowanej, a także kantaty "Cantate Domino" Mariana Sawy, skomponowanej na jubileusz 50-lecia zespołu.

Cantiamo Tutto z Wrocławia 

 Cantiamo Tutto to jeden z najmłodszych wrocławskich chórów. Spotkali się rok temu dzięki ogłoszeniu w internecie. Zaczynali skromnie jako zespół kilkunastoosobowy, dziś chór liczy 40 osób, a sami siebie określają jako chóralną rodzinę pasjonatów muzyki i śpiewu. Działają pod egidą Fundacji Instytut Spraw Rodziny, a założycielem chóru jest dyrygent i dyrektor artystyczny Sebastian Sikora.

Cantiamo Tutto z włoskiego oznacza śpiewamy wszystko, jak sami deklarują - śpiewają "bez umiaru, a nasz repertuar jest wszechstronny - od klasycznych pieśni kościelnych, poprzez utwory czerpane z tradycji folkloru, aż do muzyki ze świata popkultury". Na ich występach usłyszymy więc "Ave Maria", ale też przeboje Beatlesów czy Louisa Armstronga W tym roku chcą dużo koncertować i pracować nad nowym repertuarem, w którym znaleźć się mają m.in. piosenki Adele.

Wałbrzyski Chór Millenium

Wałbrzyski Chór Millenium powstał w listopadzie 99 roku. Inicjatywa była związana z budową nowej świątyni w dzielnicy Podzamcze. Poproszono ówczesnego dyrektora Filharmonii o wsparcie przez kandydaturę osoby, która poprowadzi chór i tak od początku jego działalności robi to Pani Małgorzata Wiłkomirska. Repertuar to głównie utwory religijne, ale i ważne pieśni i hymny. Od Bacha i Haendla do Mozarta, Beethovena i Verdiego. Jeden z utworów napisano specjalnie dla nich. To HYMNUS. Chór MILLENIUM śpiewa co drugą niedzielę. Występuje też w innych parafiach i koncertach. Nawet w Wambierzycach czy Bazylice św Piotra w Rzymie.

 

TOP5 Radia Wrocław słuchaj w soboty po 12 00

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Magoja
2018-02-16 00:03:53
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oddaję swój głos na Madrygał
~Ela
2018-02-10 21:55:47
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wałbrzyszanie czy wy śpicie i swego chóru nie słyszycie
~nmarcin
2018-02-10 11:48:36
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 3
Gratulacje dla wszystkich zespołów uczestniczących . Dziękujemy wszystkim biorący udział w zabawie. Sam wybór do tego plebiscytu na najfajniejszy chór Dolnego Śląska naszego chóru Millenium przy Sanktuarium Drzewa Krzyża Świętego w Wałbrzychu jest nobilitacją dla nas. Każdy zespół biorący udział w tym plebiscycie wykonuje zupełnie inny rodzaj muzyki i chwała za to. Wszyscy chórzyści w tych zespołach to amatorzy pasjonaci muzyki cieszący się tym co robią . Jeszcze raz gratulacje i podziękowania. Marcin Nowak prezes Millenium
~JCTJ
2018-02-10 11:32:52
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
Tu nie ma przegranych. GRATULACJE dla wszystkich zespołów. Kiedy wspólny koncert?
~Zombi
2018-02-10 11:25:32
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
Chorrrrrr Milllllenium.....
~Gośka
2018-02-10 11:03:05
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tylko na chór uniwersytetu ekonomicznego !!!!!! Wrocław
~orenia
2018-02-09 20:52:29
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
Oddaję głos na Millenium .
~Beti
2018-02-09 20:42:32
z adresu IP: (91.141.xxx.xxx)
Ocena: -1
Po przesłuchaniu wszystkich chórów głos oddaję na Millenium .
~woj
2018-02-09 16:09:21
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 7
Nie odważę się apisać czegokolwiek krytycznego na temat czterech pozostałych chórów - brzmią niezwykle, śpiewacy bawią się, słychać maestrię w wykonaniach. Jednak chcę wszystkich namówić się na zapoznanie się z egnickin Madrygałem. To chór niezwykły. Mimo, że słucha go chyba już czwarte pokolenie Legniczan, to tkwi w nim niezwykły potncał. Potrafiwykonać prawie wszystko, choć śpiewacy to amatorzy, to potrafią zadziwić w każdym repertuarze. Za każdym razem gdy ich słucham - zaskakują mnie świeżości wykonania, nowymi formami, nowymi dźwiękami, nowym brzmieniem.Świadczy to o jakości śpiewających, ale chylić trzeba głowy przed kierownikiem-dyrygentem. To dzięki jego pracyten chór zawsze otacza jakaś magia. Moim zdaniem to te cechy mówią o jakości chóru - posłuchajcie legnickich MISTRZÓW. Głosuję na nich....
~filipmarczynski
2018-02-09 12:04:17
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 14
Drodzy uczestnicy i kibice, Nasz plebiscyt jest po prostu zabawą, w dodatku bez nagród (może poza dyplomami, które i tak dostają wszyscy), której celem jest pokazanie fajnych ludzi, miejsc, zabytków z Dolnego Śląska. Pewnego razu rzeczywiście uczestnicy głosowali za pomocą bota, co nas trochę zaskoczyło. Wtedy wprowadziliśmy zabezpieczenia uniemożliwiające takie numery. Jasne, każde zabezpieczenie da się obejść, ale tym razem takiego problemu nie było. I nie wybieramy tu najlepszego chóru na DŚ, tylko najpopularniejszy z tych pięciu. Tak, jak napisał p. Rafał z Gospel Choir, któremu za komentarz bardzo dziękuję. Dziękuję też za wszystkie głosy i wszystkie komentarze i jeszcze bardzo serdecznie Was wszystkich pozdrawiam. Może się uda wyszykować małą niespodziankę, zobaczymy. FM
~Marceli
2018-02-09 11:30:36
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jugo myślał długo żeby kogoś obrazić swoją pisownią ( nawet nie umiesz napisać nazwy swego ulubieńca)
~Mariola
2018-02-09 11:12:22
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 8
Kibicuję za chórem Uniwersytetu Wrocławskiego Ars Candandi - ten chór wykazuje się wysokim talentem i klasą ,powinien zająć 1 miejsce
~Becia
2018-02-08 20:11:59
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: -6
chor Millenium
~Olcia
2018-02-08 16:44:08
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Peace&love ludziska????
~Zasłuchana
2018-02-08 15:45:31
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 13
Zróbcie coś dobrego, pokażcie że jesteście warci więcej niż jedną czy pięć gwiazdek i zaśpiewajcie wszyscy razem! Taki koncert zasługiwałby na prawdziwe uznanie, tytuł TOP wydarzenia na Dolnym Śląsku i pewnie relacje Radia Wrocław. Peace!
~Anna Grabowska-Borys
2018-02-08 15:42:22
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 17
Rafale dobrze powiedziane. Brawo! Całkowicie podpisuję się pod tym co powiedziałeś. Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich Dyrygentów i Zespołów! Mam nadzieję że spotkamy się nieraz na chóralnej scenie! Powodzenia! :D
~Rafał
2018-02-08 13:53:15
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 28
Witajcie, Zostaliśmy z Wroclaw Gospel Choir zaproszeni do wzięcia udziału w TOP 5. Przyznam szczerze, że było to dla nas zaskoczeniem, ponieważ wzięto nas pod uwagę - jest przecież tyle innych wspaniałych chórów na Dolnym Śląsku. Przyjęliśmy zaproszenie. TOP 5 jest dla nas ZWYKŁĄ ZABAWĄ, w której można usłyszeć inne chóry, dowiedzieć się coś o działalności tych chórów, historii, posłuchać, etc. Kompletnie nie mamy ciśnienia z tym kto wygra TOP 5, gdyż jest to ZWYKŁA ZABAWA. Mamy obecnie tyle pracy w związku z wydaną płytą, nowym repertuarem, etc. że przyznam szczerze, że sam zapomniałem przez kilka dni głosować...I co? I nic, świat się nie zawali przez to a zabawa trwa dalej :) Doceniamy każdy jeden chór, który znajduje się w TOP 5 - jakiś chór na pewno dostanie największą ilość głosów, z czego się cieszymy, gdyż jak już wspomniałem jest to dla nas TYLKO ZABAWA. Dziwią mnie komentarze rozemocjonowanych ludzi, którzy piszą dziwaczne komentarze, oskarżając, czy ośmieszając innych, jakby od tego głosowania miały zależeć losy świata, czy coś...Dajcie ludzie na luz i przestańcie zachowywać się jak dzieci w piaskownicy. Dość mamy już sporów i konfliktów w naszym narodzie, kolejnego nie potrzeba. Rafał - dyrygent Wroclaw Gospel Choir
~Jugo
2018-02-08 11:52:20
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
Chór Millenium śpiewaniem zanudza ,ciągną pieśni że się flaki kręcą, podczas których ludzie śpią , lepsze od nich są kapele podwórkowe a z tych 5 -ciu to najlepsze są chóry wrocławski, są to chóry profesjonalne wyróżniające się a konkurs powinien wygrać Cantiano z Wrocławia.
~nieznajoma
2018-02-08 11:48:38
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pozdrawiam Panią Natalię :) :) :) :) Reszty nawet nie komentuję :)
~Natalia
2018-02-08 11:43:07
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -5
Droga Pani Nieznajoma Chciałam zauważyć, że Pani poczucie sprawiedliwości zostało obudzone dopiero dziś kiedy żółtą koszulkę stracił chór UE. Obserwuje jego prowadzenie i dominacje od początku konkursu i dziwi mnie to, że nie biła Pani na alarm wczesniej, kiedy przewaga nad innymi chórami była iście miażdżąca. To tyle w temacie Pani komentarza nomen omen niepotrzebnego. Jak i wiele innych pod tym głosowaniem. Pani oskarżenie któregokolwiek z dwóch dominujących chórow o oszustwo przelało czarę goryczy. Nie ma Pani jakichkolwiek dowodów, więc to było po prostu nieeleganckie. Tak jak zwracanie się do kogokolwiek tonem Pani nauczycielki. Napisałam żeby zgłosić wyraźny sprzeciw na czarny PR tu uprawiany. To jest pasja tych wszystkich ludzi i pisanie o niskim poziomie i inne żenujące komentarze gotują we mnie krew. Trzymam kciuki za każdy z chorow. Uważam, że jesteście cudowni i zazdroszczę Wam. Pozdrawiam serdecznie.
~XXXXX
2018-02-08 11:32:37
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Głosuje na chór Millenium!!!!!
~Mojo
2018-02-08 11:02:51
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -3
Millenium chór najgorszy
~kibic
2018-02-08 10:27:05
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -3
Chór Millenium do boju! :D
~nieznajoma
2018-02-08 10:23:56
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 7
Oj dzieci, dzieci, a czy ja gdziekolwiek oskarżyłam chór Twojej babci? Nie :) Czy napisałam który chór nabija sztucznie głosy? Nie. Mogłam mieć na myśli oba prowadzące chóry? Tak:) Czytanie ze zrozumieniem to powszechny problem w tych czasach naszej szanownej młodzieży ...
~gosia
2018-02-08 10:16:04
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -6
Zgadzam się z Natalią. Nieznajoma - nieładnie, nieładnie kogoś tak posądzać:/ jak prowadził Uniwersytet to wszystko było ok, a jak chór mojej babci to już są wąty
~nieznajoma
2018-02-08 09:32:34
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 0
Natalia źle rozumiesz, nie jestem z żadnego chóru, po prostu widzę jakiś kant.
~Natalia
2018-02-08 09:17:53
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Rozumiem, że zmiana koszulki lidera spowodowała poniższy komentarz bo jak sytuacja była odwrotna to nikt nikogo nie posądzał o oszustwo w głosowaniu. Ludzie wyluzujcie. Serio nie spodziewałam sie, że będą lecieć hejty pod głosowaniem na NAJFAJNIEJSZY chór. Miłego dnia wszystkim. Każdy może głosować/udostępniać/agitować.
~nieznajoma
2018-02-08 08:32:41
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ta, ktoś tu chyba jakiegoś robota włączył, żeby im głosy nabijało :) :) Nieładnie!
~Maja
2018-02-08 08:27:38
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Glosujemy na chór Millenium . Nigdy nie odmawiają gdy mają uswietnic swoją obecnością czy to koncert czy inną imprezę. To chór amatorki, ale śpiewa pieknie.
~Aga
2018-02-08 00:01:47
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -3
Wałbrzych i chór "Millennium" ???????????? Warto na nich oddać swój głos- to ludzie głębokiej wiary, z pięknymi głosami i w pełni całymi sobą oddani śpiewaniu ????????????????????
~aida
2018-02-07 17:38:00
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Kochani klikamy na Millenium tak nie wiele im brakuje do 1-go miejsca. To są wspaniali ludzie , otwarci i pięknie śpiewają, a ich koncert w hospicjum i u kombatantów chwytający za serce.
~ADA
2018-02-07 16:45:27
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Cantiamo Tutto z Wrocławia zdecydowanie!
~Maria
2018-02-07 16:33:47
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -3
Głosuję na Chór Millenium -pięknie śpiewają
~Hmm
2018-02-07 16:32:26
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 8
Na prowadzeniu: Wałbrzyski Chór Millenium... Słuchając nagrań na YouTube rozumiem, że decyduje patriotyzm lokalny, a nie jakość wykonania :) Ale o gustach się nie dyskutuje ...
~Halina
2018-02-07 16:12:49
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
Głosuje Na "Chór Millenium"
~zibi
2018-02-07 13:01:30
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -1
no wałbrzyszanie na milenium głosik proszę oddać będzie fajnie
~Kuba
2018-02-05 20:16:16
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Drodzy moi, nie zaniżajcie średniej pozostałym chórom... Nie ładnie :(
~Adaś
2018-02-05 18:03:37
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Chór Millenium najlepszy chór w Wałbrzychu z wspaniałą Panią Małgorzatą, oby jak najdłużej nam śpiewał. Brawo Wy.
~xM.....
2018-02-04 22:49:27
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wałbrzyski „Chór Millenium”
~Patryk
2018-02-04 21:55:31
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jak to się dzieje, że jak głosuję na swój ulubiony chór raz dziennie, z jednej i tej samej przeglądarki dając 5 gwiazdek, to licznik na stronie zamiast dodać głos odejmuje go? To jest niedopuszczalne. Mam wrażenie, że to wszystko jest ustawione. Na szczęście ten konkurs nie wyłoni najlepszego chóru, tylko taki, który ma najwięcej klikających znajomych, studentów, etc. niezależnie co śpiewa i co reprezentuje.
~Konczon
2018-02-04 21:30:49
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 8
Lipa z tym przyznawaniem gwiazdek.. fani jednego chóru mogą specjalnie dawać jedna gwiazdkę innym chórom, słabe to i przykre.
~Ja12
2018-02-04 19:20:06
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niestety sposób głosowania jest tak stworzony że na swojego faworyta przez przypadek dałem 3 gwiazdki Tak więc wielce prawdopodobne że zaniżają niczego nieświadomi chętni na nas głosujący :-D
~Marceli
2018-02-04 19:19:44
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -1
Chór millenium. Wałbrzych go lubi i już.
~Blondi
2018-02-04 19:15:54
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Tylko Millenium
~Ela
2018-02-04 15:17:59
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Oddaje głos na millenium
~Balala
2018-02-04 14:09:02
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Głosuje na Milenium
~Kuba
2018-02-04 13:59:12
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 6
Grajmy fair. Proszę nie głosować na "konkurencję" najniższą notą ... :(
~Słuchacz
2018-02-04 13:45:35
z adresu IP: (80.48.xxx.xxx)
Ocena: -1
A dlaczego chór Millenium nie dał próbki swoich możliwości. .? ;)
~Janina54
2018-02-04 11:58:28
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 2
głosuję na chór Legnicki
~stanjon54
2018-02-04 11:56:29
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 2
oddaje głos na Legnicki chór Madrygał
~PEAXE
2018-02-03 21:30:06
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 12
Pomysł na wspólny koncert pięciu chórów... KTO JEST ZA?
~xMaMa????
2018-02-03 20:24:11
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wałbrzyski Chór Millenium
~Elżbieta
2018-02-03 18:08:35
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Oddaje głos na chór Millenium
~Halina
2018-02-03 16:02:15
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oddaję Głos Na " CHÓR MILLENIUM "
~Joanna
2018-02-03 13:50:32
z adresu IP: (78.133.xxx.xxx)
Ocena: -4
Oddaję głos na Cantiamo Tutto
~Marceli
2018-02-03 13:46:47
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
Milenium!!! Tylko wy!!!
~Kuba
2018-02-03 11:07:11
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 12
Fajna sprawa. A gdyby tak jeszcze można było posłuchać wszystkich laureatów w pięknej sali Radia Wrocław ...
~Babara
2018-02-03 10:36:10
z adresu IP: (185.108.xxx.xxx)
Ocena: 1
Cantiamo Tutto
~zibi
2018-02-03 09:59:09
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 3
Chór Milenium - głos ode mnie
~Zbyszek210659
2018-02-03 09:25:58
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Chór Milenium - głos ode mnie
~marta
2018-02-03 08:45:53
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 2
Chór Milenium - głos ode mnie :)
~Balala
2018-02-02 20:09:51
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Milenium
~Ma_ja
2018-02-02 13:03:08
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -5
Oddaje swój głos na Millenium
~Kasia
2018-02-02 08:36:06
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cantiamo Tutto z Wrocławia
~Paweł
2018-02-02 07:58:13
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: -3
Cantiamo Tutto z Wrocławia
~Patryk
2018-02-02 01:50:33
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 8
Płyta Wroclaw Gospel Choir już jest! Dziś premiera! Zobacz: wroclawgospel(dot)com
~Wiesia290
2018-02-01 23:34:49
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Głosuję na Chór Millenium :)
~Nes
2018-02-01 22:29:05
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Chór Millenium
~Magdalena
2018-02-01 18:49:41
z adresu IP: (75.170.xxx.xxx)
Ocena: 15
Głosuję na Madrygał
~Stefan
2018-02-01 18:48:39
z adresu IP: (75.170.xxx.xxx)
Ocena: 19
Chór Madrygał
~Maria
2018-02-01 18:45:42
z adresu IP: (75.170.xxx.xxx)
Ocena: 22
Madrygał
~Koko
2018-02-01 14:46:55
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
Chór Milenium pięknie śpiewa, wspaniałe głosy i ma urozmaicony repertuar. Warto na niego zagłosować.
~Kas
2018-02-01 12:24:03
z adresu IP: (5.226.xxx.xxx)
Ocena: 15
Cantiamo Tutto - mega pozytywni ludzie, co nawet widać na obrazkach :) Powodzenia
~Kat Rine
2018-02-01 11:30:48
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głosuje na Chór Millenium.
~Klara
2018-02-01 10:56:50
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Głosuje na chór Millenium!!!
~Mariusz
2018-02-01 10:23:40
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 8
Głosuje na chór Cantiano Tutto
~Halina
2018-02-01 09:54:04
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 5
Głosuję Na "Chór Millenium ".
~Andrzej
2018-01-31 21:40:51
z adresu IP: (178.115.xxx.xxx)
Ocena: 1
Millenium jest nalepsze
~zibi
2018-01-31 20:50:28
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
głosujcie drodzy parafianie dolnośląscy
~boleslaw
2018-01-31 16:14:32
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 7
Najwspanialszy Chór Millenium ,pozdrawiam Maria i Bolesław Brzuchacz-Podzamcze
~Gosia
2018-01-31 14:27:32
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cantiamo Tutto jest zespołem cudownych ludzi :)
~zibi
2018-01-31 14:18:23
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 7
chór milenium zasługi w całej diecezji
~Dorka
2018-01-31 14:08:53
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 8
Millenium, Millenium,Millenium
~Dana
2018-01-31 12:17:47
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 6
Chór Millennium.!
~Ania
2018-01-31 11:02:25
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 71
Przesłuchałam wszytsko, dobra robota! Miałam przyjemność osobiście zetknąć się z Cantiamo Tutto, wspaniali ludzie, pełni pozytywnej energii. Trzymam kciuki!
~Madagaskar
2018-01-31 07:52:19
z adresu IP: (194.118.xxx.xxx)
Ocena: 4
Millenium - kochani trzymam kciuki Dobra robita
~Misia
2018-01-30 23:43:09
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 37
Madrygał!!!!
~Beata
2018-01-30 22:58:38
z adresu IP: (178.115.xxx.xxx)
Ocena: 4
Oddaję swój głos na Millenium.
~JaM
2018-01-30 20:10:33
z adresu IP: (176.11.xxx.xxx)
Ocena: 21
MADRYGAŁ. Jestem za .
~Halina
2018-01-30 17:35:07
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oddaję Głos Na "CHÓR MILLENIUM " Z Wałbrzycha!
~Magg
2018-01-30 16:55:04
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 60
Ars Cantandi super zespół
~Marcin
2018-01-30 15:17:52
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 3
Głosowanie ostro do przodu idzie ;)
~Iwa
2018-01-30 08:10:53
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 21
Stawiam na chór Madrygał. Super chór.Posluchajcie.
~Koneser
2018-01-29 17:17:32
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -88
Kto wybierał chóry do tego plebiscytu? Jakaś masakra najbardziej utytułowanych chórów dolnośląskich nie ma na tej liście. Chyba same się te chóry zgłosiły. Totalna bzdura.
~Barbara
2018-01-29 16:21:02
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 14
Oczywiście Chór Millenium-sercem jestem z nimi!!!
~Halina
2018-01-29 14:31:53
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 12
Chór Millenium Miałam Okazję Wysłuchać W Czasie Trwania Ślubu Mojej Córki.Wykonanie Wzruszająco Pięknie !
~Yassminka
2018-01-29 13:29:28
z adresu IP: (145.237.xxx.xxx)
Ocena: 20
Chór Millenium, miałam to szczęście, że ten Chór robił oprawę muzyczną na moim ślubie, było niesamowicie, uroczo, wzruszająco, klimatycznie i dostojnie. Dziękuję!!!!
~Hmm
2018-01-29 10:39:54
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 76
A chociaż ktoś przed oddaniem głosu pokusił się o posłuchanie wszystkich kandydatów, czy tylko oddaje głos, bo znajomi prosili :) Każdy z Chórów reprezentuje inną kategorię, więc trudno oceniać ich obiektywnie ... Dla mnie wszyscy są zwycięzcami :) Bo muzyka jest najważniejsza.
~Danuta
2018-01-28 22:47:12
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 10
Tylko Cantiamo Tutto !!! Młody chór składający się z pasjonatów muzyki z bardzo charyzmatycznym dyrygentem. Wspaniali ,pracowici ,pięknie śpiewający ludzie , którym wróżę wielką przyszłość !
~Patryk
2018-01-28 19:28:12
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 19
Wroclaw Gospel Choir idzie swoją drogą od lat, jest oryginalny, koncertuje w kraju i zagranicą wykonując autorskie kompozycje założyciela i dyrygenta, nagrywa płyty, jest znany w całej Europie. Oczywiście oddałem głos na Wroclaw Gospel Choir - wizytówkę gospelową Wrocławia.
~Elizabet
2018-01-28 18:27:32
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
Chór Milenium
~Saba
2018-01-28 17:38:14
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 32
Ars Cantandi najpiękniej śpiewa
~Grażyna
2018-01-28 17:14:18
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 6
Chór Millenium
~Tomasz
2018-01-28 14:56:53
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 12
Chór Millenium, to najwyższy poziom.
~Tomasz
2018-01-28 14:42:30
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 11
Chór Millenium.
~Tomasz
2018-01-28 14:38:37
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: -7
Chur Millenium, to najwyższy poziom.????
~Zosia
2018-01-28 13:07:13
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 12
Najlepszy to Millenium w Walbrzychu
~J.W.
2018-01-27 21:07:31
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
Oddałam swój głos na Cantiamo Tutto :)
~Fan
2018-01-27 18:01:00
z adresu IP: (46.101.xxx.xxx)
Ocena: 11
Oczywiście!! Najlepszy chór jaki jest we Wrocławiu!! :D
~hanna
2018-01-27 15:36:28
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 26
oddaję głos na wroclaw gospel choir