Unijne miliony z DWUP do „wzięcia” – rusza mobilny punkt informacyjny

Michał Hamburger, z informacji prasowych, mh | Utworzono: 2018-02-03 17:30 | Zmodyfikowano: 2018-02-03 17:30
A|A|A

Wzmacniamy działanie DWUP i jego filii w regionie. Oprócz stałego punktu informacyjnego we Wrocławiu, będziemy wspierać zainteresowanych naszymi projektami i informować o funduszach unijnych również w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu. To kolejny element rozwijania Akademii Inspiracji DWUP, w ramach której od lat organizujemy wyjazdowe spotkania w całym regionie – mówi Ewa Grzebieniak, dyrektor DWUP i dodaje. – A jest o co powalczyć, ponieważ w 2018 r. na rynek pracy przeznaczone zostaną 534 mln zł. Większość środków to fundusze unijne w dyspozycji DWUP. Wszystkim zainteresowanym chcemy pomóc w sięgnięciu po wsparcie. A to ma pomóc rozwiązywać konkretne problemy Dolnoślązaków.

W ramach Mobilnego punktu informacyjnego Akademii Inspiracji DWUP wszyscy zainteresowani będą mogli pozyskać informacje związane z aplikowaniem o środki z Regionalnego Programu Operacyjnego i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, którymi dysponuje DWUP. Udzielane będą również informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w projektach unijnych. A także szczegóły związane z warunkami, kryteriami i procedurami obowiązującymi przy przyznaniu dotacji.

Chcemy, by w jednym miejscu zarówno beneficjenci, jak i osoby uczestniczące w projektach uzyskały pełną informację – dodaje dyrektor Grzebieniak.

Pierwsze spotkania w ramach konsultacji:
DWUP Jelenia Góra
(ul. Wojska Polskiego 18, pok. 8)
5 lutego w godz. 8.00-15.00

DWUP Wałbrzych
(ul. Ogrodowa 5b, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, pok. 4)
9 lutego w godz. 8.00-15.00

DWUP Legnica
(plac Słowiański 1, pok. 522)
15 lutego w godz. 8.00-15.00

DWUP Wrocław
(al. Armii Krajowej 54, pok. 100)
poniedziałek-piątek w godz. 7.30-15.30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama