Grażyna Łobaszewska & Ajagore: Nowa płyta i nie tylko...

materiały prasowe | Utworzono: 2018-02-14 20:54 | Zmodyfikowano: 2018-02-06 20:54
Grażyna Łobaszewska & Ajagore: Nowa płyta i nie tylko... -

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA & AJAGORE | NOWA PŁYTA SKLEJAM SIĘ I NIE TYLKO...

24 lutego 2018 godz. 19.00

Świetnie znana z własnych interpretacji standardów jazzowych oraz gospel, jak i z przebojowych Czas nas uczy pogody, Brzydcy, Gdybyś – Grażyna Łobaszewska powraca na scenę ze swoją jubileuszową płytą! Nowe, zaskakujące brzmienie, energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE, znakomite teksty wybitnych autorów - Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka. „Sklejam Się" to stylistyczny kolaż muzyki pop, soul aż do rocka, a wokalnie - to najwyższy światowy poziom!

Tczewska formacja AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja) współpracuje z wokalistką od 2008 r. Na koncercie oczywiście nie zabraknie jej największych, niezapomnianych przebojów, które w odświeżonych aranżacjach odzyskują blask.

Kameralna sala widowiskowa w Światowidzie zwykle gwarantuje publiczności świetny odbiór - tutaj każdy słuchacz czuje obecność Artysty niemal na wyciągnięcie ręki, a niektórzy ulegają wrażeniu, że Artysta jest na scenie wyłącznie dla nich! ;-).

Publiczność może także liczyć na inne miłe niespodzianki, bo koncert realizowany jest w formule VIP ROOM - podczas wieczoru każdy otrzyma płytę Grażyny Łobaszewskiej z jej autografem. Będzie też moment na chwilę rozmowy, czy zrobienie wspólnych zdjęć.

bilety 69 zł; dostępne na portalu KupBilecik.pl i w sekretariacie ODT Światowid

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.