Legnica: Akustycznie i romantycznie w „Koperniku"

, BT, mat. prasowe | Utworzono: 2018-02-15 17:33

Mówi, że śpiewa od zawsze, a że jest obdarzona głosem o szerokiej skali, który urzeka barwą i ciepłem, jest finalistką oraz laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Najbardziej dla niej cenne zwycięstwa to nagroda specjalna od Grażyny Łobaszewskiej podczas Ogólnopolskiego Konkursu w Bydgoszczy oraz pierwsza nagroda Festiwalu Piosenki Jesiennej w Katowicach.

To, co dla wokalistki szczególnie istotne, to kontakt z publicznością i możliwość koncertowania, dlatego korzysta z każdej okazji, by robić to, co kocha najbardziej. Niewątpliwie ważnymi doświadczeniami były dla niej współpraca z zespołem Flowers oraz występy w roli supportu przed Kasią Wilk, Łukaszem Zagrobelnym i Jackiem Stachurskim. Ponieważ muzycznych wrażeń nigdy dość, artystka prezentuje się również podczas przeróżnych gal oraz imprez o charakterze charytatywnym.

Obecnie Weronika Kwaśny rozwija muzyczną współpracę ze Studiem Mody Matylda, koncertując podczas odbywających się w całym kraju Fashion Weekendów, których Studio jest uczestnikiem. Tym, co zajmuje ją równie mocno, są warsztaty wokalne, które prowadzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jako instruktorka dzieli się z uczestnikami warsztatów swoją wiedzą, umiejętnościami i wrażliwością muzyczną, przede wszystkim stawiając  na pasję i radość, jaką dają muzyka i śpiew.

Walentynkowy, więc romantyczny i liryczny koncert Weroniki Kwaśny odbędzie się w piątek 16 lutego w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik" o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.