Koncert charytatywny Moniki Kuszyńskiej w Miliczu

z informacji prasowych, mh | Utworzono: 2018-02-28 11:50 | Zmodyfikowano: 2018-02-28 11:50
A|A|A

Monika Kuszyńska jest piosenkarką i autorką tekstów. Początkowo związana z zespołem Fahrenheit, jednak szybko została dostrzeżona przez Roberta Jansona i zwerbowana do zespołu Varius Manx, którego był liderem. Owocem ich współpracy były m. in płyty zatytułowane „Eta”, „Eno” czy „Emi”.

Dekadę później artystka rozpoczęła karierę solową. W kolejnych latach realizowała się np. poprzez udział w programie „Bitwa na Głosy” czy występ na festiwalu w Opolu z piosenką „Ocaleni”, będącą pierwszym singlem z jej debiutanckiej solowej płyty pod tytułem „Ocalona”. Kolejnymi sukcesami wokalistki było odznaczenie Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, reprezentowanie Polski w konkursie piosenki Eurowizji, czy też wydanie książki biograficznej „Drugie życie”.

Koncert charytatywny odbędzie się 13 kwietnia 2018 o godzinie 18:00 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu. Wstęp, tak jak w przypadku poprzednich tego typu wydarzeń organizowanych przez MSPDiON, będzie bezpłatny, więc każdy może wziąć udział. W trakcie występu podopieczni Stowarzyszenia wraz z rodzicami a także członkowie jego zarządu, będą zbierać pieniądze do puszek. Dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację i wczesną diagnostykę wykrywania niepełnosprawności u małych dzieci już od trzeciego tygodnia życia.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama