Jest zima to musi być zimno! Oto pociąg relacji Kraków-Wrocław

Justyna Kościelna | Utworzono: 2018-03-01 18:19 | Zmodyfikowano: 2018-03-01 18:21
A|A|A

fot. Kamil Kudzyń

- Do zepsutych drzwi się przyzwyczaiłem, bo jak poprzednio też nie działały, zimno w przedziałach też nie przeszkadzało, ale śnieg w środku wagonu, który się nie topił, nieco mnie zaskoczył. Na dworze było -15 stopni - mówi w rozmowie z Radiem Wrocław Kamil Kudzyń, który kilka dni temu podróżował pociągiem Karpaty z Krakowa do Wrocławia. 

Dolnoślązak opublikował zdjęcia oszronionego wagonu na Facebooku z prośbą, by spółka jakoś się do nich ustosunkowała, ale odpowiedzi się nie doczekał. W rozmowie z nami rzeczniczka PKP Intercity zapewniała, że "trwa wyjaśniane zaistniałej sytuacji".

- Podróżnych tego składu przepraszamy za niedogodności. Każdy pasażer ma prawo i możliwość reklamacji. Taki wniosek można złożyć w jednej z wyznaczonych do tego kas biletowych, znajdujących się na największych stacjach w kraju, za pośrednictwem poczty lub formularza na stronie intercity.pl - informuje Agnieszka Serbeńska. 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Karpaty
2018-03-06 14:31:38
z adresu IP: (195.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
jeżdżą na trasie Wrocław-Przemyśl a nie Wrocław-Kraków.
~Kazimierz 57
2018-03-06 07:15:23
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja to sobie nawet, Quu pamięci, skopiowałem.
~Piotr
2018-03-03 13:27:26
z adresu IP: (212.91.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zlikwidować przywileje zniżkowych biletów dla pracownikow PKP. Piekarz pol darmo chleba nie kupi a pracownik stacji benzynowej za paliwo płaci jak każdy. Dość tej komunistycznej schedy!!!
~xenomorf
2018-03-02 18:37:37
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Nie _OTO POCIĄG RELACJI KRAKÓW - WROCŁAW_ tylko "przedsionek" w jednym wagonie. Po co ta dziennikarska dramaturgia? Prawdopodobnie uszczelka drzwi była podwinięta, a przy prędkościach 120 km / h ze śniegu robi się pył, który wszędzie wpada - podobnie jak przy szlifowaniu gładzi na ścianach. Dokładnie widać, ze za wahadłowymi drzwiami w korytarzu wagonu śniegu nie ma! Ale dziennikarze lubią robić aferę!!!
~nel
2018-03-02 18:23:38
z adresu IP: (46.112.xxx.xxx)
Ocena: 1
kto jest włascicielem tego portalu i ma takich redaktorów?
~Kazimierz 57
2018-03-02 17:28:12
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: -2
Miałem, kiedyś, wątpliwą przyjemność jechać z Zielonej Góry do Łodzi... To był cyrk !! Końduktor nawet nie wychodził ze swojego przedziału aby sprawdzić bilety... Kolej znam z pracowitości , punktualności i czystości ...Na wspomnienie PKP mam "odrzut w żołądku"...
~maruda
2018-03-02 11:03:09
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Myślałem, że dziennikarze "umią" pisać. Co to jest "trassyberyjka", a co "Aklikatyzacja"? To tylko pierwszy akapit. Boję się czytać dalej.
~Słuchacz
2018-03-02 10:21:26
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: -2
FAJNE - ZJAWISKOWE ZDJĘCIA _) Widoczna nieszczelność i może było i -15 Stopni we Wrocławiu ale im dalej od aglomeracji tym chłodniej a na polach i dużych przestrzeniach mogło być -18 i więcej plus mroźny wiatr to mamy to co w obserwatorium na Śnieżce. Nie dramatyzowałbym tak i nie narzekał bo nie jeden samochód nie odpalił i nie jeden autobus miejski wypadł z kursu a np we Włoszech albo Wielkiej Brytanii Zero stopni i 5 cm śniegu powoduje paraliż i stan klęski.
~wola
2018-03-01 18:48:29
z adresu IP: (46.112.xxx.xxx)
Ocena: 5
a jak było w przedziałach - gdzie fotki ? Widocznie była nieszczelność na przejściu do drugiego wagonu
~Popej
2018-03-01 18:37:59
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie ma to jak PKP, poczta, taurony i orleny - dla jednych narodowe czempiony dla innych rozbestwione monopole