Kolejne zwycięstwo szczypiornistek z Kobierzyc

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-03-04 20:45 | Zmodyfikowano: 2018-03-04 20:45

Piłkarki ręczne KPRu Kobierzyce kontynuują dobrą serię. Po niespodziewanych wygranych nad Metraco Zagłębiem Lubin i GTPRem Gdynia pokonały na wyjeździe Piotrcovię 29:26.

KPR dobrze rozpoczął spotkanie w Piotrkowie i po 9. minutach prowadził 6:3. Później jednak do głosu doszły gospodynie i w 15. minucie był remis 8:8.

Drużyna z Kobierzyc zdołała opanować nerwy, zagrała skuteczniej w obronie i ataku i po pierwszej połowie prowadziła 17:15.

Początek drugiej połowy do pogoń Piotrcovii. Już w 36. minucie był remis 19:19. W kolejnych minutach utrzymywała się minimalna przewaga KPRu. W 51. minucie było 25:24, ale w 54. już 28:24 i losy meczu zostały rozstrzygnięte.

Ostatecznie KPR Kobierzyce pokonał Piotrcovię 29:26. Najwięcej bramek dla KPRu zdobyły Mariola Wiertelak i Kinga Jakubowska po 9.