Pogoda: Jutro od 10°C na zachodzie do 14°C

el | Utworzono: 2018-03-11 17:06
A|A|A

Jutro zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Po południu na zachodzie regionu opady deszczu, przejściowo o natężeniu umiarkowanym. Temperatura maksymalna od 10°C na zachodzie do 14°C na wschodzie regionu. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków południowych.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W nocy zachmurzenie początkowo małe, później wzrastające do umiarkowanego i dużego, aż do wystąpienia miejscami słabych opadów deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami we wschodniej połowie regionu w porywach do 60 km/h, południowo-wschodni i południowy.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu, po południu na zachodzie regionu przejściowo o natężeniu umiarkowanym. Temperatura maksymalna od 10°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, w Kotlinie Kłodzkiej do 60 km/h, południowy.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) słabe opady deszczu w dzień stopniowo przechodzące w opady deszczu ze śniegiem. Spadek temperatury od 5°C w nocy do 2°C w dzień. Wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 65 km/h, w nocy przejściowo do 75 km/h, południowo-zachodni.

Warunki biometeorologiczne: obojętne pogarszające się do niekorzystnych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama