Ile zarabia policjant na Dolnym Śląsku? Znamy stawki

Dariusz Wieczorkowski, dwie | Utworzono: 2018-03-22 16:47 | Zmodyfikowano: 2018-03-22 16:49
A|A|A

Przedstawione informacje są uśrednieniem uposażenia netto policjanta (fot. Andrzej Owczarek)

Mundurowi cały czas zachęcają do wstępowania w ich szeregi. Rekrutacja trwa przez okrągły rok - wystarczy średnie wykształcenie, polskie obywatelstwo, zaświadczenie o niekaralności i świetny stan zdrowia.

Pod koniec zeszłego roku na chętnych w naszym regionie czekało pół tysiąca wakatów. Największym problemem nie jest brak chętnych, a słaby poziom kandydatów - odpadają przede wszystkim w czasie testów sprawnościowych i testów psychofizycznych

POSŁUCHAJ: Pół tysiąca wakatów w dolnośląskiej policji

Oto, na jakie zarobki mogą liczyć funkcjonariusze na Dolnym Śląsku.

- Kursant – 1939

- Policjant – 2830

- Dzielnicowy/kontroler ruchu drogowego – 3491

- Detektyw asystent – 3748

- Kierownik referatu – 4402

- Komendant Miejski/Powiatowy Policji – 7286

Przedstawione informacje są uśrednieniem uposażenia netto policjanta. Zarobki mundurowych reguluje Ustawa z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji, z kolei wysokość stawek jest wykazana w rozporządzeniach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~cywil
2018-04-02 19:55:53
z adresu IP: (157.25.xxx.xxx)
Ocena: 2
A o zarobkach cywili napiszecie? To dopiero temat. Prosimy.
~Lol
2018-04-02 08:25:55
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
14 lat w służbie, asystent na 5 grupie w dochodzeniach, 3700 na rękę.
~Onnn
2018-03-29 22:33:58
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
7 lat w glinie. 3 grupa. WRD KMP 248 zł dodatku. +7 lat wysługi cywila. Pensja netto 3004zł. Pozdrawiam
~ciekawski
2018-03-29 20:20:20
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
Niemiecki policjant gdy przechodzi na emeryturę ma tyle kasy, że może do końca życia w luksusie zwiedzać cały świat. W Polsce emerytowany policjant liniowy z rana sika do buteleczki i idzie do polikliniki, aby ustawić się w kolejce do laboratorium i kolejnych lekarzy, ponieważ po 20, 30 latach harówki w terenie, nieprzespanych nockach na dyżurach , walkach z toksycznymi przełożonymi i krzykliwymi prokuratorami może sobie pozwolić na zakup taniego alkoholu, który wypije co najwyżej w parku lub pod sklepem z osiedlowymi "czerwonymi nosami". Co innego mają ci na emeryturach z uposażenia naczelnika, komendanta, dyrektora.Podwyżka o 1500 zł i więcej....Emerytury od 6000 złotych w górę, chce się żyć, dobrze mają w służbie i jeszcze lepiej na emeryturze.
~arek
2018-03-28 19:25:02
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 6
Panowie 3 grupa dodatku 200zł 9 lat służby , studia skończone i co z tego ? brak pleców a koleżanka rzecznik 4 lata służby idzie na szkołe oficerską pupilka pani komendant.... w tej formacji jak nie masz pleców zapomnij o awansach dodatkach a naczelnicy i komendanci liczą słupki mała busów mało pieszych mało pojazdó ciężarowych wszytsko małoo i mało praw jazdy za kolizje kolejna tabelka temat rzeka wyliczać mozna... to nie jest Policja tylko formacja do robienia kasy karać i karać ludzi bo pouczenie nic nie da słowa super komendantów...
~wert
2018-03-28 19:17:57
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 7
zarobki brutto to sa dodajcie sobie ubezpiecznie siebie oraz ubezpiecznie na radiowozu... ps. w pościgu uszkodziłem radiowóz ubezpieczenie całe mi zabrali do tego musiałem 8 tys dopłacić za naprawę . Sprawca został złapany dostał grzywny 10 tyś i co z tego wina moja w takim razie zero pościgów zero mandatów !!! licza sie tabelki mandaty i aby tylko pouczenia nie było . Mój obraz Policji ułegł całkowitemu zniszczeniu...
~otoszadoki
2018-03-28 13:16:37
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 6
Nie masz ambicji? idź do Policji. Ta firma nie jest dla normalnych ludzi, bmw się w niej odnajdą, ale ktoś z jajem, własnym widzeniem i inicjatywą przepada. Albo się wypinasz, albo toniesz w szarzyźnie. Od powiatu w górę, to jedno wielkie szambo. Klepanie się po plecach, achy i echy, rzesze darmozjadów żerujące na tym, co ta czarna masa wyrobi na dole. Czy kasa na rękę duża czy mała? Nie wiem, zależy od wielu czynników. Ale na pewno Ci z "pierwszego uderzenia" powinni mieć więcej i nie dlatego, że wielu z nich co miesiąc ochrania jakieś przemarsze. Ale kasy "na dół" nie ma, bo tonie w bezkresach oficerskich grup i całej plejadzie nic niewiedzących pozawieszanych na bajońskich stołkach asystentów i specjalistów. 27 lat w służbie, w tym misja stabilizacyjna i dałem sobie spokój. Jak się nie zachlam, to będę uprawiał ogródek.
~Kkk
2018-03-27 23:40:15
z adresu IP: (80.94.xxx.xxx)
Ocena: 2
6 lat służby ruch drogowy 2 grupa 150 zł dodatku...... Kpina
~aspirant
2018-03-27 13:53:08
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
Młodszy aspirant, 10 lat służby, technikum odzieżowe bez matury ( bo po co?) duże miasto, zastępca naczelnika wydziału kryminalnego. Duży dodatek:) 5150zł. netto .
~studia
2018-03-27 13:50:02
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Studia się liczą,ale tylko u plecaków. Bez pleców tyra się na samym dole bez względu na uczelnie,które się przed policją kończyło. Taka jest prawda.
~chyba tak
2018-03-27 13:37:31
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Ta Mariola to chyba jak ten Młody,który pisał,że po 2 latach służby jest podkomisarzem i wypisali mu wniosek na przedwczesny awans na komisarza. Chociaż?Może rzeczywiście taka patologia jak Mariola i Młody są faktem w policji. On twierdzi,że zna ludzi,którzy otwierają mu drzwi,ona że została przyjęta do policji od razu z przeznaczeniem na rzecznika. Tylko chyba z tymi 9 latami zwolnienia lekarskiego ją poniosło. On się chwali że skończył prawo,jest mnóstwo takich policjantów a gniją na dole,ona twierdzi,że skończyła pedagogikę czyli jeden z lżejszych kierunków studiów. Obydwoje piszą jak aroganckie plecaki o niskim poziomie inteligencji. Może więc rzeczywiście istnieją.
~Damian
2018-03-27 13:19:38
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Witam kolegów i koleżanki. 14 lat służby , stopień młodszego inspektora, magister politologii, studia podyplomowe z zarządzania w Humanitusie w Sosnowcu. Dodatkowo studia podyplomowe z prawa w Wrocławiu i wiele, wiele kursów. KSP- 6825zł. Pozdrawiam.
~Mały Borsuk
2018-03-27 10:35:26
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
To nie żadna Mariola tylko ktoś sobie jaja robi.
~Mariola
2018-03-26 21:15:20
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -3
12 lat służby, 1000zł dodatku, grupa oficera prasowego, stopień starszy sierżant. 9 lat na zwolnieniu( ciąża) , wypłata na rączkę 4840zł. Ciągle pod telefonem, ciągłe wycieczki do szkół, do przedszkoli, zero życia. Czy warto? raczej nie. Moja koleżanka też po pedagogice ( nauczyciel ) 4800 netto za 18 godzin tygodniowo.
~2 lata w
2018-03-26 21:01:17
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
2 lata w Biedronce, kierownik sklepu- 4200zł, kierownik regionalny ( mój kolega) 12000zł netto. Pozdrowionka.
~nikt
2018-03-26 20:14:43
z adresu IP: (89.25.xxx.xxx)
Ocena: 1
30 lat, ekspert, zawsze na pierwszej linii. Szereg sukcesów. Dodatek służbowy 920 zł, ostatnia podwyżka w wysokości 20 zł ( była 2008 r.) Nienaganna służba, odznaczenia resortowe, brązowy krzyż zasługi. Nigdy nieodebrane nadgodziny ku chwale ojczyzny i przełożonych. Rozbite pierwsze małżeństwo, początki chorób, wynagrodzenie miesięczne 5300 zł netto. Czy to dużo ? Czy było warto ? Trudno powiedzieć.
~Pol21
2018-03-26 19:47:01
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kmp wrd 4 grupa 21 lat pracy 3704 zł na rękę (548 zł. dodatek ,st.asp.)nie płacę żadnych składek na ubezpieczenie ,kkop,związki zawodowe,oc pojazdu)
~Brukarz
2018-03-26 18:20:21
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jestem brukarzem mam netto na miesiąc około 18 000zł. na czyściocha:)
~DDD
2018-03-26 17:53:18
z adresu IP: (82.139.xxx.xxx)
Ocena: 4
Skąd takie dane, czy to zarobki w Policji PL, wątpię
~Policjant :(
2018-03-26 14:38:28
z adresu IP: (91.217.xxx.xxx)
Ocena: 2
Te stawki to chyba brutto :)
~Marek
2018-03-26 12:49:04
z adresu IP: (185.6.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak bym miał zarabiać 3 tysie na ręke to bym popełnił seppuku.
~Ewa
2018-03-26 11:31:52
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
To ogromne pieniądze na dzisiejsze czasy.
~Policjant
2018-03-26 00:03:29
z adresu IP: (178.216.xxx.xxx)
Ocena: 2
aspirant, 13 lat służby asystent kryminalny 3300 zł.
~???
2018-03-26 00:01:44
z adresu IP: (178.216.xxx.xxx)
Ocena: -1
KŁAMSTWO
~Adi
2018-03-25 21:44:41
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
3400 na reke detektyw 14 lat służby, komisariat 1 kategorii 3-miasto. 2 języki obce, a naczelnik bez matury powiada, że takich się na kilogramy kupuje.
~Kapelan
2018-03-25 21:13:40
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kapelan policyjny- oficjalnie na pagonie posterunkowy, nieoficjalnie podinspektor- 6200zł netto. Szczęść Boże, wesołych Świąt i smacznego jajeczka.
~Kowal
2018-03-25 19:10:06
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
20 lat służby komendant komisariatu II kategorii- 5600zł
~27 lat
2018-03-25 18:52:01
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
27 lat służby na wsi, referent , dochodzeniowiec dodatku 380zł. Na rękę oczywiście całość 3650zł.
~stary lis
2018-03-25 18:42:35
z adresu IP: (93.176.xxx.xxx)
Ocena: 9
24 lata słuzby operacyjny 650 dodatku 3900 ..... uciekam za rok juz mam dosyć
~pytający
2018-03-25 16:48:36
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Młodziutki podkomisarzyku.Czy ty wiesz dzieciaku ilu jest magistrów prawa w policji?Kilkanaście lat tyrają w terenie. Nie jesteś policjantem,bo gdybyś nim był to byś to wiedział. To nie wykształcenie decyduje o awansach.Kłamiesz jak z nut.Nie jesteś żadnym podkomisarzem,nie jesteś nawet policjantem tylko dziennikarzem jakiegoś takiego brukowca,który próbuje sprowokować policjantów. Tani numer.Wśród policjantów nie przejdzie.
~I linia
2018-03-25 16:20:13
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
A mówią że to kobiety uprawiają najstarszy zawód świata,a tu proszę 2 lata służby i podkomisarz w wojewódzkiej.Jaką siłę przebicia ma miłość?No już dobrze,żartuję sobie.Osobiście uważam,że ten dziecinny wpis rzekomego podkomisarza to prowokacja. Wesołych świąt wszystkim. Nie dołujcie się naszą firmą.Pomyślcie o własnej rodzinie,o waszych kobietach,mężczyznach,o waszych dzieciach z nimi spędźcie w święta chociaż trochę czasu. Nie wielu poradziłoby sobie na naszym miejscu. Jesteśmy na I linii i jesteśmy wyjątkowi. Nas nie zastąpią oficerowie.Nie daliby rady.Nie byłoby czego zbierać. Pozdrawiam.
~Młody
2018-03-25 14:19:52
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -2
2 lata służby, podkomisarz, dodatku 720 zł. KWP. Pozdrowionka i wesołych Świąt:)
~Gościu
2018-03-25 09:41:24
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 2
15lat służby, referent - 3600 na rękę
~cbśp
2018-03-24 20:40:33
z adresu IP: (178.183.xxx.xxx)
Ocena: 1
16 lat, podkom. 4450 netto, prawnik z wykształcenia przed policją. pozdrawiam ciężko pracujących i niedocenionych policjantów z I linii. Nikomu nie zazdroszczę, nikomu krzywdy nie zrobiłem. Prowadzę sprawy oper. dot. VAT z setkami milionów strat dla Skarbu Państwa. Ciężko pracowałem wynikami na to co mam. Mam mało/dużo? hm, do oceny...
~zzzzzzzz
2018-03-24 19:48:33
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
No i po co tak kłamać?Ludzie przyjdą,przekonają się jak jest na własne oczy i odejdą. To jeszcze gorzej dla policji,bo koszt przyjęcia policjanta i wyszkolenia go na kursie podstawowym jest bardzo duży. Policja za to wszystko płaci,po to tylko,żeby na siłę wykazać,że za platformy to przyjęto tyle ludzi do policji,a za PiSu tyle. Nieważne jacy ludzie są przyjmowani i jak szybko odchodzą liczą się słupki i polityka. To bardzo niebezpieczne dla policji. Tracimy wartościowych ludzi,a nowi albo w ogóle nie przychodzą albo przychodzą tacy,że nie da się z nimi pracować. Zresztą żeby policjant nabył doświadczenia potrzebne są lata pracy. Nikt nie zatrzymuje doświadczonych policjantów.Źle się dzieje że odchodzą.Ileż można czekać na zmiany? To tak jak w innych zawodach: chirurga,który operował 15 lat nie zastąpi młody lekarz,który dopiero zaczyna pracę. Tylko prawdziwe zmiany mogą zatrzymać doświadczonych policjantów. Na razie wracają jedynie byli komendanci i dyrektorzy,którzy mają po odejściu z policji zapewnione wysokie etaty na stanowiskach cywilnych w policji. Chyba nie o to chodzi.
~antykorupcyjne
2018-03-24 15:42:21
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
A jak było z antykorupcyjnym,które w 2006 Unia Europejska przekazała na polską policję?Nasi woleli zapłacić karę za to jak podzielili te pieniądze niż dać policjantom na pierwszej linii. Zapłacić karę do unii im się bardziej opłacało. Całą kasę zgarnęli wyżsi oficerowie.
~glina
2018-03-24 11:55:30
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Niech jeszcze do tej tabelki dołożą swój tekst powtarzany na konferencjach prasowych:"policja zapewnia każdemu równe warunki rozwoju i awansu" i będziemy komplet kłamst. Mamy XXI wiek,żyjemy w wolnym kraju,a w policji system feudalny. Wstyd. Korupcja,nepotyzm i kolesiostwo.To wszystko się jeszcze kręci dzięki zwykłym uczciwym policjantom,ale oni po mału mają dość kłamst i wykorzystywania. Jak nie ma pieniędzy,to dla wszystkich powinno nie być. Okradają nas na każdym kroku. Myślą,że jak rzucą od czasu do czasu jakieś ochłapy w postaci 200 zł to zamkną policjantom usta. Dzieci komendantów,posłów,dyrektorów w życiu w terenie nie pracowały,od razu na wysokie stołki wskakują.Tacy mają rządzić policją? A co oni o tej policji wiedzą? Jak zabierać zwykłym policjantom czy jak wyrzucać zwykłych policjantów z pracy? To jest prywatny folwark a nie policja.A co się dzieje w Szczytnie?Słyszymy jakie miliony szły niby na przebudowę strzelnicy. Stwierdzono brak nadzoru. Czyli kradli ile wlezie. Zwykłego sierżanta za 50 zł łapówki wywalą,a sami co robią? To ma być policja?Chyba raczej prywatny folwark dla swoich. Ktoś się tym interesuje?Nie było nadzoru?Świetnie. To kto teraz zapłaci za te nadużycia?Jak to kto?Policjanci na dole. Ma być dobrze. No i bardzo dobrze,że młodzi policjanci idą do mediów i wszystko nagrywają.A gdzie mają pójść.Prokuratura nie jest zainteresowana,wydział kontroli nie jest zainteresowany, to kto w tym kraju jest zainteresowany naprawą policji?
~F-GZCP
2018-03-24 11:13:15
z adresu IP: (91.240.xxx.xxx)
Ocena: 7
ja mam kiełbasę a Ty masz kapustę - średnio razem mamy bigos.......
~policjantka
2018-03-24 09:16:20
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
Określenie :"średnie zarobki" oznacza średnie kłamstwo. Są jeszcze średnie warunki pracy,średnie zadowolenie,średnie szkolenie policjantów itd. Jeżeli nasi przełożeni używają określenia"średnie"to znaczy że chcą coś ukryć lub przedstawić na swoją korzyść.Za komuny nie było takiej propagandy jak teraz. Mają ludzi za głupich,którym można wcisnąć każdy kit. Niestety są jeszcze wolne media.
~jjj
2018-03-24 09:07:28
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 6
To nie redaktor kłamie tylko nasz rzecznik prasowy,który dał mu te zawyżone cyferki
~Policjant
2018-03-24 06:54:49
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jo jako policjant zarobiom łokoło 2345złotych. Mum łubezpieczenie maxymalne 340 złotych. Dodatku służbowego 210 złotych wywalcunego u komedianta i naczelnika. Moja żona ma w piekarni pynsji 1600zł.
~Ściemniają!
2018-03-24 01:14:56
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
11 Lat prewencja dodatek 420 wywalczony ciężkim tyraniem pensja po odliczeniu ubezpieczenia 150 zł (maksimum ryzyka maks ubezpieczenie) na rękę około 2800 zł. Gdyby nie "wysoki" dodatek miał bym jak pozostali z firmy 200 zł mniej.
~Janusz policjant
2018-03-23 21:42:16
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -14
42 lata, z żoną róchamy się raz na dwa miesiące, żona ma zszytą cjpe po czwartym porodzie i jakoś dziwnie śliza się na moim wuju w prawo. Czasami raz w tygodniu walę konia prawa ręką , raz w miesiącu na martwego prawą po odpowiednim nasiedzeniu zadem. Syn ma 20 zł oszczędności w śwince i trzy kredki zatemperowane na ostro i jedna na tempo tak jak wy tempaki policjanty
~ szcęśliwy emeryt
2018-03-23 21:40:15
z adresu IP: (79.175.xxx.xxx)
Ocena: 7
Kto pisał tego gniota , jaja se robicie z ludzi i kto wam płaci za tą reklamę? Naiwnych szukacie??? Zapomnieliście dopisać że te kwoty są brutto lub inaczej dla "szczeniaczków z rodowodem" zresztą tak samo awanse :)))))))
~Kinia
2018-03-23 20:21:39
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 8
5 grupa, 20 lat wyslugi, niecałe 3400, skąd biorą się te cyferki pojęcia nie mam, 5 grupa to praktycznie max ktory można osiągnąć, później grupy oficerskie dla wybranych, dlatego uważam że uposażenie funkcjonariusza na 5 grupie po 20 latach wyslugi, przy narażeniu życia i zdrowia, często po godzinach, często kosztem życia prywatnego to po prostu grosze...
~abc
2018-03-23 20:18:09
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 10
nie wstepujcie do policji ten artykul do sciema
~Policjant
2018-03-23 19:42:09
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 9
Yestem już 27 lat w służbie.Jak się przyjąłem wiedziałem że nie będzie lekko.Teraz okazuje się że jestem już za stary na pewne stanowiska i nie mogę awansować.Pieniadze są za słabe za tę robotę.Choć niektórzy maja lżej tacy np.rzecznicy prasowi nikt mi nie powie że wykonuje ciężką policyjną robotę hehehe za którą bierze jakieś 1000 zł więcej niż patrolowiec czy 500 zł więcej niz dyżurny komisariatu.To jest dopiero patologia.Niestety nikt z tym nie zrobi porzadku bo nikomu na tym nie zależy,albo związkowcy na 9 grupach masakra.Ten redaktorzyna który to napisał pewnie niezłą bekę miał z psiaków takich jak MY bo za parę artykulików marnie skomponowaynych dostaje pewnie 10000 zł.Najgorsze jest to że nie potrafimy się zjednoczyć i zawsze nawzajem się tępimy.Gdyby tak wszystko nagle stanęło żaden Policjant na drogę by nie wyjechał zamknęlibyśmy komisariaty ciekawe co by się stało?Co zrobiłby ten redaktorzyna gdyby mu ktoś chciał zwinąć portfel?????? Wtedy wszyscy by nasdocenili.Emerytura jest dla starych mam dopiero 48 lat i chcę jeszcze pracować i to na pierwszej linii zawsze chciałem być glina niestety odkryłem niedawno że ta instytucja upada .może i jestem głupi że tak długo tu tkwię ale stało się.Reszcie życzę powodzenia a naszym rządzącym aby dostrzegli co sie dzieje gdyż niedługo okaże się że nie maja już Policji i ręka w kiblu.Pozdrawiam
~integra
2018-03-23 17:23:24
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jedno wielkie kłamstwo. Policjant – 2830 - czyli druga grupa zaszeregowania. Po 5 latach na 3 grupie się tyle zarabia.
~Sierż.sztab.
2018-03-23 16:32:26
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ministrowie dają sobie po 80tyś nagrody a ja 250zł na święta jak będę dobrze donosił na kolegów patologia
~Sierżant
2018-03-23 15:50:06
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
3 grupa, Skręcenie długopisów 7.600
~gizdek
2018-03-23 14:02:46
z adresu IP: (91.229.xxx.xxx)
Ocena: 5
To płaca + trzynastka podzielona przez 12
~J-23 nadaje
2018-03-23 13:47:42
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 18
Robota na przodku niebezpieczna, przy tym słaba kasa, lepiej w woju karmią, siedzą w kupie a w kupie siła.
~Specjalista
2018-03-23 13:46:52
z adresu IP: (185.6.xxx.xxx)
Ocena: -6
Ludzie co Was posrało? Pisać pod artykułem ile kto zarabia? to tak jakby majtki ściągnąć i pokazać kto ma jakiego. Napiszcie ludzie policjanty jakie waginy maja wasze Żony ile płacicie za telefon i kiedy kupe robicie. Co za głupich ludzi teraz przyjmują do tej firmy. Pozdrawiam.
~Policjant
2018-03-23 13:42:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 9
Brak słów za rok odchodzę na rękę mam 2890zł po 15 latach w policji. Nikomu nie życzę iść do tej pracy.
~Kiciuś
2018-03-23 13:28:59
z adresu IP: (185.6.xxx.xxx)
Ocena: 11
W warszawie nie ma ludzi do roboty, gdzieś z jakiegoś wypizdowa ostatnie sztuki frajerów dowożą. Ja jako specjalista napier...m postepowania o wykroczenia za 230zł dodadtku plus stoliczny dodatek. mieszkam z mamą ale już napisałem raport o zwolnienie bo to jest wegetacja tym bardziej, że moi koledzy robia kasę a mnie już tutaj nic nie trzyma nawet grupa i emerytura bo kto wytrzyma w takich chlewie do 55 roku życia.?????? Myśleli, że mi grupa barany przyplusują. Asta La vista baby.
~loko
2018-03-23 13:23:13
z adresu IP: (91.229.xxx.xxx)
Ocena: -16
Co za płacz wszechobecny. Jak nie pasuje to raport i do widzenia. Nikt na siłę nie trzyma. Jak dzieci ze szkoły przynoszą pały zamiast szóstek to do domu dziecka oddacie? Rozpierd...a mnie jak słyszę "27 lat i koniec tego syfu, teraz wiem że żyję" A nie łaska było wypierd....ć po roku czy dwóch i wtedy posmakować tego życia?? Jesteście tacy sami jak Ci z Wiejskiej! Obłuda, obłuda, obłuda!!!
~emeryt
2018-03-23 12:55:30
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 7
Od siedmiu lat na emce....po 23 latach w Policji w tym ostatnie 15 lat w KR, ciągle na wysokich obrotach, ciągle pod telefonem, ciągle na każde wezwanie co skutkowało rozpadem małżeństwa i utratą rodziny. Od siedmiu lat wreszcie spokojny i szczęśliwy człowiek:)....polecam. Emerytura plus to co sobie dorobię daje w miarę spokojne życie.
~Monio
2018-03-23 12:53:09
z adresu IP: (185.6.xxx.xxx)
Ocena: 7
Mechanik samochodowy- Malbork -7000zł netto plus ekstra fuchy. Czasami są miesiące że na czysto wyciągam i 13 tysięcy złotych. Pozdrawiam:)
~emeryt
2018-03-23 12:11:58
z adresu IP: (91.214.xxx.xxx)
Ocena: 14
po 26 latach w mundurze teraz wiem, że żyję. Polecam.
~sierż.sztab.
2018-03-23 12:09:15
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 7
22 lata w glinie, 15 m-cy w wojsku. Referent, 3 grupa- 3570.
~Strach
2018-03-23 11:55:49
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ciężko się czuć bezpiecznie jak człowiek sie dowiaduje jak cienko zarabiacie. Za 3000-3500 w dużym mieście rodziny nie utrzymasz.
~asp.szt.
2018-03-23 11:47:50
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 8
Mam 20 lat pracy w policji plus wojsko, sumie 22 lata. Dodatek 600zł, stanowisko od 2012 roku-kierownik OPI. Na rękę (po odliczeniu tylko ubezpieczenia OC,ZZ) 4086zł. Praca z niektórymi policjantami-qurwa mać bezcenna!!!(Potrzebny jest chyba jeszcze dodatek zdrowotny).
~Paweł
2018-03-23 11:44:26
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 10
Proszę Szanowną Redakcję !!! Po 1) uważam, że zamieszczenie tego artykułu było celowym dzialaniem !!!!!!!!!!!! po 2) tylko w jakim celu manipulować spoleczeństwem ??????????? po 3) a może po to aby dalej upokarzać tą grupę zawodową!!!!!!!!!!!! po 4) prosze mi pokazać chociaż jednego funkcjonariusza który na stanowisku policjanta zarabia 2830!!
~Tata
2018-03-23 11:33:01
z adresu IP: (85.11.xxx.xxx)
Ocena: 13
Tata ma wariata za grata, farafata. Ja jestem patrolowcem i już mam w drodze raport o zwolnienie ze służby. Dostałem pracę w Oplu za 4200 zł netto przy zarządzaniu projektem. Do moich obowiązków na początek należeć będzie sporządzanie specyfikacji zamówień na produkcji. Umowa na czas nieokreślony plus oczywiście po 3 miesiącach dodatek stażowy i funkcyjny. W końcu koniec z tym buractwem!!!!! Pozdrawiam. ( 2 grupa, buhahhah )
~koko
2018-03-23 11:03:11
z adresu IP: (85.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
7800 netto , KMP KO-nt.
~Mati
2018-03-23 10:48:46
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Technik kryminalistyki, prawie 15 lat służby: 3590 zl.
~Raf
2018-03-23 10:43:01
z adresu IP: (5.226.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dzielnicowy . 8lta służby . 3180 na rękę. W tym dodatek 390 zł. Dolny Śląsk . Cały czas w pracy ! Jeden weekend wolny na miesiąc.
~Jajo
2018-03-23 10:26:04
z adresu IP: (85.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Sierżant- 2400 netto
~Maniek
2018-03-23 10:19:26
z adresu IP: (85.11.xxx.xxx)
Ocena: -7
Logistyka, specjalista KWP-6130 zł netto. 22 lata służby , podinspektor, odpowiedzialny za zabezpieczenie materiałowe odległych jednostek. Praca od poniedziałku do piątku od 7.30-15.30. Święta weekendy wolne. No ale 17 lat w terenie jako operacyjny. Na starość coś się należy.
~Ikarum
2018-03-23 10:14:38
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 3
Detektyw 15 lat służby (pion kryminalny) dodatek 380 zł pensja na rękę 3400 zł Powodzenia.
~Zoo
2018-03-23 10:13:54
z adresu IP: (85.11.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zastępca naczelnika wydziału kryminalnego. Miasto 200 tyś. Pensja 5800zł netto.
~seba
2018-03-23 09:47:52
z adresu IP: (79.191.xxx.xxx)
Ocena: 8
Dla wszystkich zainteresowanych, podane kwoty to kwoty z 15-20 letnim stażem i dodatkiem służbowym w granicach 500-600 złotych Życzę powodzenia Pozdrawiam
~Detektyw
2018-03-23 09:37:56
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 10
Detektyw,15 lat służby, 5 grupa, dodatek 340 zł hahaha, pensja na reke 3200 ... Pozdrawiam wszystkich chcących wstąpić w szeregi Policji...I z całego serca odradzam tego kroku.
~dzielnicowy
2018-03-23 09:33:29
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
dzielnicowy woj.mazwoieckie 3400 netto
~arni997
2018-03-23 09:14:49
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 6
asystent 16 lat służby 3400zł na rękę z dodatkiem
~Detektyw
2018-03-23 09:07:32
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 6
12 lat służby, 5 grupa detektyw 3460 zł netto.
~Referent
2018-03-23 08:49:44
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Referent 8 lat, 258 zł dodatku, po odliczeniu ubezpieczeń 2850 na łapę. Także pozdro dla tych policjantow z na policjancid
~Trybik
2018-03-23 08:44:45
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 11
Jak przyjmowałem się 5lat temu to myślałem że z złapałem Pana za nogę. Teraz poważnie myślę o zmianie pracy. 2650zł na rękę. W tamtym roku podczas interwencji doznałem zwichnięcia kręgosłupa, po powrocie ze zwolnienia lekarskiego byłem traktowany jak oszust, o jakiej kółek nagrodzie mogę długo zapomnieć... Traktują człowieka jak maszynę. Szkoda gadać. A namaszczeni nawet dzień dobry nie odpowiedzą.
~11 lat
2018-03-23 08:43:31
z adresu IP: (89.228.xxx.xxx)
Ocena: 3
Detektyw 11 lat służby, 3300 zl netto. WLKP.
~prawdziwy pies
2018-03-23 08:09:46
z adresu IP: (83.25.xxx.xxx)
Ocena: 7
znafca skąd wziąłeś 125 tys mieszkaniówki chyba z monu ,weź się nie kompromituj. 17 lat w tym syfie starczyło . teraz żyję godnie i godnie zarabiam . pozdrawia 43 letni emeryt
~fazi
2018-03-23 08:01:07
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 7
zarobki w policji to tragedia, micha i do budy......
~dodatek
2018-03-23 07:45:13
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Komendanci biorą nagrody większe niż policjanci pensje,to jak ma być dobrze. Pieniądze w policji są,tylko jak są dzielone.
~Dziad z obrazu
2018-03-23 07:38:57
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 9
Z całym szacunkiem dla policjantów w służbie ale głupich szukają. Swoją drogą co to za państwo, gdzie kasjer z marketu zarobi więcej od gliny? Zauważcie, że nigdy nie brakuje kasy na przywileje władzy i idiotyzmy w stylu dotacji dla partii politycznych, przyeilejów dla 460 posłów, 100 senatotów i prezydenta z dworem (najlepszy klient BMW Polska). Na służbę zdrowia czy policję zawsze brakuje
~Bida
2018-03-23 07:27:36
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 13
Marne te wypłaty, dzisiaj 3tysiące to żadne pieniądze
~vahanara
2018-03-23 06:24:07
z adresu IP: (31.42.xxx.xxx)
Ocena: 12
Skoro jest tak świetnie, to dlaczego 30 % przyjętych rezygnuje po 2 miesiącach szkolenia ? Jest to przykład ze śląska - na 150 przyjętych po półtora miesiącu odeszło lub odpadło 48... A do końca kursu jeszcze daleko
~xxx
2018-03-23 02:04:28
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 13
Te zarobki podano w taki sposób,jakby każdy z policjantów dostawał najwyższy dodatek służbowy. Większość ludzi w terenie ma najniższy dodatek,bo trzeba skądś uzbierać pieniądze dla tych na najwyższych stołkach. Dlatego zabiera się tym najmniej zarabiającym,żeby dołożyć tym najwięcej zarabiającym. Komendanci dostają premie za wykazane oszczędności,a oszczędzają oczywiście na zwykłych policjantach. Dlatego mało zarabiamy,bo góra nie może się nachlać. Używają takich określeń:"takie jest prawo natury"albo"takie jest wasze miejsce w łańcuchu pokarmowym". Im wolno.
~...
2018-03-23 01:41:42
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 12
Prześwietlcie jaką ścieżkę kariery mają w policji dzieci komendantów i ich kochanki.Pokażcie jakie premie zgarniają w wojewódzkiej.
~12 STO LATEK
2018-03-22 23:56:01
z adresu IP: (92.55.xxx.xxx)
Ocena: 17
Referent RD 12 latek 2800 zł na rękę dlaczego tyle? ubezpieczeń od cholery od wszystkiego i za wszystko nawet nie wiem ile razem wynoszą ale około 200 zł no i kkop 150 wychodzi 3150. Szału nie ma. Dwoje dzieci i żona do tego jeszcze 1100 kredytu życie jak bajka. Jak kolega wyżej jeszcze trochę i spadam z tej firmy. Kolegom co muszą do 25 lat szczerze współczuję.
~bla
2018-03-22 22:48:54
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 22
20 lat służby,6 grupa...pane redaktore....weź przestan chłopie...tyle w temacie
~Jeszcze gliniarz
2018-03-22 22:17:21
z adresu IP: (188.117.xxx.xxx)
Ocena: 46
Właśnie wróciłem z roboty z 2 zmiany i przeczytałem ten news o zarobkach. Uśmiałem się... :) 18 rok robię w tej zakłamanej instytucji i napiszę szczerze, że tak kłamać w tej instytucji zwanej policją, to nigdzie lepiej by mnie nie nauczyli, jak nauczyłem się właśnie tutaj. Te z dupy wziętę statystyki, cyfry z kosmosu, fikcyjne cele, pierdoły i inne duperele okraszone zadaniami na wczoraj, a ogólnie... robol ma robić, a komedianci i ich przydupasy biorą kwartalne nagrody, o których plebs nawet nie marzył. Ta firma usilnie chce udawać korporację, ale nawet do paznokci u nóg nie dorasta prawdziwym wielkim cywilnym firmom. Parę miechów i spadam z tego cyrku...
~gols
2018-03-22 22:11:29
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 13
kwp detektyw 3300zł na rękę -100zł na ubezpieczenie. tyle w temacie
~Policjant
2018-03-22 22:00:54
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 21
Jestem policjantem na 6 grupie nie wiem skąd biorą takie zarobki, na rękę dostaje 3700zł.
~Kris
2018-03-22 21:49:51
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 41
Policja ? Tonąca firma dowodzona w dużej części przez pociotków i znajomków. Żenada, z której kto może to ucieka gdzie pieprz rośnie. Kandydacie do Policji-nie masz wysoko ustawionego w tej firmie wujasa albo biskupa w rodzinie-trzymaj się od tej instytucji z daleka. Jeżeli Cię nie przekonałem-przeczytaj to sobie za 3 lata. Wówczas uznasz, że mam rację.
~Axn
2018-03-22 21:40:08
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 18
Każda stawka jest zaniżona o około 500 zł. Chciałbym tyle zarabiać...
~Kolo
2018-03-22 21:26:13
z adresu IP: (46.45.xxx.xxx)
Ocena: 17
Znawca tematu jeśli bierzesz całą to bierz pół
~pułkownik Kwiatowski
2018-03-22 21:25:25
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 14
Ty znawca tematu, p...... lisz jak potłuczony jakie 3000-4000 zł po 15 latach, a po za tym paszoł won, i nie w........aj się w zagadnienie o którym nie masz pojęcia. Jak ci żal dupę ściska to się tam przyjmij. Idź w cholerę kanalio.
~Znawca tematu
2018-03-22 21:00:37
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: -55
Kwoty zaniżone o ok 800-1000 zł. Należy doliczyć dodatki za stopień, za lata pracy.Wysokie, stałe premie, dodatki za brak mieszkania ( a w nowych domach mieszkają) premię po ok 25,000 zł na osobę w rodzinie na zakup swojego mieszkania - np. kumpel ma żonę i troje dzieci i dostał 125,000 zł na zakup mieszkania !!! Pytania? Ale o tych dodatkach się głośno nie mówi bo to temat tabu... Do tego premię za ilość mandatów i tzw procent od kwot wlepionych mandatów, ułatwienia w urzędach, bo wszędzie policjant ma łatwiej i "z górki" i emerytura średnio 3000-4000 zł już po 15 latach- a w pracy to 90 proc czasu wożenie się radiowozem po mieście i oglądanie ludzi. Królowie przywilejów a narzekają ...
~Maniek
2018-03-22 20:55:39
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 20
Takiego bagna jak praca w policji to nie ma w. Parku Biebrzanskim.
~ nie wierzcie
2018-03-22 20:50:35
z adresu IP: (178.216.xxx.xxx)
Ocena: 40
Skąd takie informacje ? To jedno wielkie kłamstwo !!! W przypadku zwykłych policjantów to od wartości jakie są podane w tym artykule to należy odjąć parę ładnych stówek a wtedy będą te wartości zbliżone do prawdy z jednym wyjątkiem a mianowicie pensji komendantów. Do pensji komendantów należy dodać tajne kwoty nagród lub skrywane przed podwładnymi tzw kwartalniki. Te tajne nagrody czy kwartalniki to często kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy w skali roku (zależnie od rangi danego komendanta), a więc dzieląc ich roczną wysokość przez 12 miesięcy i dodając do podanej oficjalnej 7 tysięcznej pensji kwota staje się znacznie wyższa, czasem nawet o 2 do 3 tysięcy w skali miesiąca. A jak to kiedyś podała jedna ze śląskich gazet to dawny komendant wojewódzki oprócz pensji pobrał w skali roku około 120 tysięcy samych nagród. Artykuł podaje jakieś uśrednione statystyczne banialuki. A ze statystyką jest tak, że jak ulicą idzie 60 letnia babcie z 2 letnią wnuczką (za jedną nie warto się zabierać a za drugą jeszcze nie wolno) to statystycznie rzecz biorąc to ulicą idzie 31 letnia grzechu warta kobieta. Taka jest statystyka i wierzyć jej nie można.
~???
2018-03-22 20:46:23
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 41
Redaktorku skąd Ty takie kosmiczne kwoty wziąłeś!? Odejmij około 500 zł i nie siej fermentu bo młodzież pomyśli że policjanci eldorado mają...
~Lipa
2018-03-22 20:08:10
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 32
Te stawki podane to sa o 500 zl podniesione. Ta innstytucja sama kiedys je..nie . Statystyka wszystkich zniszczy. Nie mowie ze policja powinna pomagac a nie tylko karac. Ale puki nami bedzie rzadzila statystyka i komendanci od powiatowych po wojewódzkiego nie beda glosno domagac sie zmian bo straca stanowisko to bedzie zawsze badziewie.
~Huehue
2018-03-22 19:29:31
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 24
Zawyżone o około 500 zł
~Mateusz
2018-03-22 19:05:12
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 17
Kupa pieniędzy jak na dzisiejsze czasy, pozazdrościć.
~Łódź
2018-03-22 19:01:52
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 31
Ty idioto - komediant. Taka prowokacja to w domu starej tak powiedz.
~Łódź
2018-03-22 18:59:02
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 15
Pozdrawiam z łódzkiego u nas też dupa zbita. Zapraszamy do roboty bo już robimy rano i wieczorem na ulicy.
~Komediant
2018-03-22 18:56:55
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -36
Co szczekacie pieski... nie podoba się za takie pieniądze pracować , to wypier..ć. Kartki będę wam liczył dochodzeniowcy, mandaty tasował. Nie podoba się to wypad!!!! Ciągły Kuwa płacz. Jesteście pieski takie silne, to się jeden kundel z drugim odezwijcie do mnie na odprawie rocznej, półrocznej. 90 procent z was to takzwani podpier...lacze każdy sprzeda każdego za 50 zł dodatku. Detektywi , buhahhah chyna z majami , jak na odprawę biorę waszych naczelników którzy was też podpei...ją to z was się śmieją. Żenada, jak się nie podoba to do piekarni, zamiatać ulice bo takie macie wykształcenie.
~glina
2018-03-22 18:51:59
z adresu IP: (178.252.xxx.xxx)
Ocena: 31
Podane stawik znacznie zawyżone, praca świątki, piątki i niedziele, społeczeństwo tego zawodu nie lubi i nie szanuje. Brak jasnych zasad awansu, wysokość i częstotliwość nagród śmiech na sali. Gdy obowiązywał limit 15 lat i nie było roboty w cywilu możnabyło jeszcze jakoś pracować obecnie brak jakichkolwiek perspektyw. Nie wspomniałem o braku płatności lub zwrotu pieniędzy za nadgodziny i powszechne grożenie postępowaniami dyscypilnarnymi. O parciu na statystykę, której rzekomo nie ma nie wspomne. Szczerze nie polecam, dla fanatyków!
~ASKER
2018-03-22 18:40:37
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 22
A może ktoś przypatrzy się gdzie policjanci pracują ? Jak zapytać komendanta miejskiego czy ma policjantów - to on odpowie ...nie ma ludzi.To ja odpowiem gdzie ma policjantów. Policjanci ( na wysokich grupach uposażenia i wysokich stanowiskach ) pracują jako naczelnicy/zastępcy takich wydziałów jak ; transportu ( od zakupu części samochodowych ) , zaopatrzenia ( od papieru toaletowego) , inwestycji ( widać co remontują..) , informatyki( może to samo robić cywil ) ,łączności ,kadr ,informacji nie jawnych , w sztabie ( jedni są od tabelek w pionie , drudzy od tabelek w poziomie , inni analizuj tabelki z poniedziałku , inni we wtorek itd.). I gdzie mamy policjantów? a tam nie może pracować cywil????A co za policjant pracujący od poniedziałku do piątku , od 7.30 do 15.30 ! !
~13 lat
2018-03-22 18:14:11
z adresu IP: (178.42.xxx.xxx)
Ocena: 20
Detektyw Wydziału Kryminalnego. 13 lat służby. Nie wiem jak to liczą ale muszę powiedzieć mipojemu Komendantowi, ze robi mnie w jajo na kilka stówek!
~glina
2018-03-22 17:41:44
z adresu IP: (31.22.xxx.xxx)
Ocena: 40
odszedłem z tego syfu po 27 latach służby, teraz wiem, że żyję jak człowiek, a nie jak pies wiecznie pod telefonem, służba piątki, świątki, nocki, dyżury weekendowe, dyżury kryminalne , rzygać sie chce i do tego beznadziejne zarobki na 2 i 3 grupach, w wyższej nie dostaniesz bo komendant oszczędza na swoją premię, kto może niech spier......la, lepiej to już było
~Manbox
2018-03-22 17:29:49
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 20
Zarobki ewidentnie zawyżone. Kandydaci pamiętajcie praca do 55 roku życia ,weekendy święta W pracy.do tego Z 9 nocek w miesiącu.
~Policjant
2018-03-22 17:22:51
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 16
A ja jako emeryt policyjny mam 3500 netto i dorabiam około 6200zł netto . Pozdrawiam:)
~Gościu
2018-03-22 17:14:45
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 41
Policja to tragedia. Każdy kto może to ucieka
~Real
2018-03-22 17:07:45
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 29
Czy wreszcie znajdzie się redaktor który ustali prawdziwe zarobki i obowiązki z tym związane ? Melduje że Policja tonie ...
~hjjk
2018-03-22 17:05:00
z adresu IP: (94.251.xxx.xxx)
Ocena: 12
Wszystkie kwoty redaktorek zawyżył o 300 zł. Układ z komendantem żeby omamiać ludzi do wstępowania?
~KPP
2018-03-22 16:57:28
z adresu IP: (83.9.xxx.xxx)
Ocena: 9
Artykuł jest wyssany z palca zarobki na pewno nie są takie jak przedstawione.. pracuję 12 lat w ruchu drogowym, jestem po kursie specjalistycznym o 4 grupie mogę pomarzyć bo na cały RD mamy dwie :) heh zajęte przez osoby co mają też po 12 lat służby :) czyli jesteśmy w " czarnej dupie" i nic się nie zmienia, przynajmniej sie nie zapowiada
~Abc
2018-03-22 16:52:06
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 13
Nigdy do Policji! Chcę ostrzec myslacych o tym zeby wstąpić do tej smiesznej instytucji rządzonej przez kolesiostwo. Nie idzcie ta drogą co ja bo życie zmarnujecie za grosze. Jak to powiedzial moj naczelnik nie dajesz dupy i nie masz znajomego Biskupa to tu kariry nie zrobisz...
~Smiech
2018-03-22 16:46:36
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 11
Kwoty zawyżone o 300 zł.
~Smiech
2018-03-22 16:45:39
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 9
O 300 zł kwoty zawyżone. Kłamstwa.
~Patryk
2018-03-22 16:40:24
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 15
Niestety szczera prawda. Tą instytucja juz utoneła. Dziekujemy... Policjant w terenie na 3 grupie ryzykuje wszystko za grosze a ekspert na 9 sobie siedzi na ciepłym stołku w KWP i KGP-piekne.
~vvv
2018-03-22 16:37:21
z adresu IP: (95.51.xxx.xxx)
Ocena: 12
Najlepsze jest ten nowy DZIELNICOWY szeryf w swoim rejonie. Nic nie musi robić i jest BLIŻEJ SPOŁECZEŃSTWA . TO jest FIKCJA PANIE KOMENDANCIE. Jednak bardzo dobry temat dziennikarzyny śledczych
~2o19
2018-03-22 16:31:09
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 10
Szkoda zdrowia na Policje pisze tym co planuja wiazac z nia jakies wizje.Odnosnie artykulu powyzej to mocno naciagniete zarobki chyba ze brutto to sie zgadzam badz zarobki przydupasa.
~Polfikcja
2018-03-22 16:28:46
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 10
Bardzo pomocny artykuł bo teraz wiem że co miesiąc brakuje mi 300 zł skoro zarabia się tyle na danej grupie ile jest podane w artykule i albo mnie oszukują albo artykuł to kłamstwo
~Wiesiek13
2018-03-22 16:21:13
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 11
Tak jest policja "oślepła" nic się nie liczy tylko cyferki i słupki!!!To co wczoraj było dobre już jutro nie... Teraz zrobił się wielki szum jakie to niskie zarobki ale kto do tego doprowadził!?Komu zależy aby było tak słabo!!!!Finansowo to ma tylko kierownictwo w trakcie służy,jak po odejściu na emeryturę zawsze są bonusy,premie,podwyższane dodatki,a ci co na "pierwszej" linii to zło konieczne!!!!Szanowni dziennikarze poproście o informacje o dochodzie rocznym z PIT-a tu się okaże jakie są rzeczywiste zarobki!!!
~Znający realia
2018-03-22 16:20:40
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 12
Bez znajomości to można maksymalnie osiągnąć 5 gr czyli detektyw/asystent, będąc optymistą to nastąpi to po około 10 latach służby, a i to nie będzie każdemu dane. Na starych zasadach emerytalnych było to opłacalne, na tą chwilę szkoda czasu na policję.
~Policman
2018-03-22 15:31:47
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 15
Niestety statystyka zabija funkcjonariuszy to jest chore jak przelozony domaga sie aby przyniesc wiecej mandatow bo brakuje w poruwnaniu do poprzedniego roku.Niestety mamy przelozonych jakich mamy nic innego teraz sie nie liczy tylko mkk.Niewazne ze zlapales najwiekszego bandyte czy szarpales sie z lujami czy jezdziles z interwencji na interwencje bo najwazniejszy jest mandat.Jak pouczysz to jestes zly oczywiscie dla przelozonych bo dla spoleczenstwa nie mozna byc wyrozumialym.Niestety myslenie konczy sie na Policji.0
~Lewy
2018-03-22 15:28:30
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 13
Zapomniał ktoś w artykule dodać BRUTT0. Kwoty z kosmosu, po kursie przez 3 lat 2 300 zł a ile problemów.....
~Firmowy
2018-03-22 15:26:49
z adresu IP: (89.69.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ta firma się kończy. Tonie jak kamień. Teraz przyjmują same "asy". Pracy tyle że nie idzie tego przerobić. Zarobki nie są warte wkładu jaki trzeba włożyć w pracę. Nikomu nie polecam tej pracy.
~644
2018-03-22 15:04:39
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 20
Ludzie tu nie ma żadnej kariery do 55 lat jak dozyjecie 5 lat służby i będziecie wrakami czas mundurowki się skończył
~Oto przyczyny
2018-03-22 15:02:40
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 23
Brakuje kandydatow bo ludzie widza co sie dzieje,swieta,wekendy,wakacje,sylwester i inny czas kiedy ludzie odpoczywaja my musimy pracowac.Cisnienie na wyniki,brak ochrony prawnej,brak jasnej i klarownej drogi awansu(licza sie plecy), niekompetentna kadra zarzadzajaca, mozliwosc zwolnienia za przekroczenie badz niedopelnienie obowiazku sluzbowych, niskie zarobki wobec tych ktore daje sektor prywatny, ryzyko utraty zycia badz zdrowia(rozne choroby petentow),wydluzenie wieku emerytalnego.Jezeli cos pominalem prosze o dodanie.Spoleczenstwo JESZCZE tego nie odczuwa ale ta firma tonie.Nikt nie podaje statystyk ile osob rezygnuje na kursie,ile przed 3 rokiem sluzby, bo ta informacja uswiadomila by ludziom, jak duzy kryzys nadchodzi. Za kilka lat spoleczenstwo odczuje brak policjantow,ale wtedy bedzie juz za pozno.Nie dba sie o ludzi ktorzy cos umieja i mogliby czegos nauczyc mlodziez, zreszta czasy sa takie, ze czasem nawet starzy policjanci nie wiedza co maja zrobic bo w tej chwili za wszystko mozna zostac zwolnionym dla ,,dobra sluzby". Nikt nie mysli co bedzie za kilka lat, byle szybko objac stanowisko i na emeryture a co bedzie pozniej to niech sie nastepni martwia.Ci ktorzy pracuja na starych zasadach jak beda mieli 15 to odejda,przyjeci na nowych beda sie zwalniac, i nie bedzie ich komu zastapic.W zeszlym roku przyjeto 4500 (wersja oficjalna, nie wiadomo ilu sie zwolnilo o przyjeciu), odeszlo 5500, te liczby o czyms swiadcza.AMEN
~nikt1
2018-03-22 14:53:32
z adresu IP: (188.137.xxx.xxx)
Ocena: 21
podawanie uśrednionego uposażenie to jak podawanie długości przyrodzenia razem z kręgosłupem
~Nikt
2018-03-22 14:47:19
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 17
Stawki z kosmosu. Po 10 latach pracy na ulicy dobija się do 3tys. Nocki, weekendy, święta. Jak nie masz układów, to szkoda czasu.
~Grzesiuk
2018-03-22 14:35:17
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 17
Policjantam możesz zostac o dalszej drodze kariery możesz zapomnieć jak nie masz dobrego wujka. Do tego praca w nocy w wekeendy i święta. Superfucha. Zapraszamy