Pierwsze jazdy wrocławian na własnym obiekcie

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-03-30 21:40 | Zmodyfikowano: 2018-03-30 21:40
A|A|A

fot. WTS Sparta Wrocław

Przez ostatnie dni plany zawodnikom wicemistrza Polski krzyżowała pogoda. Nagły powrót zimy i opady śniegu sprawiły, że tor nie nadawał się do jazdy. W tej sytuacji wrocławianie byli skazani na próbne starty poza domowym obiektem. Damian Dróżdż i Max Fricke jeździli już w Anglii, Maciej Janowski z Maksem Drabikiem kręcili kółka w Chorwacji, a Tai Woffinden - w Gnieźnie.

W piątek, przy wiosennej już aurze, nawierzchnia toru na Olimpijskim nadawała się już do jazdy. Po południu swoje pierwsze kółka na wrocławskim stadionie kręcili m.in Tai Woffinden, Vaclav Milik, Maksym Drabik i Gleb Czugunow. Z torem zapoznali się też Max Fricke oraz Andrzej Lebiediew.

Żużlowcy Betardu Sparty przygotowują do zaplanowanej na 7 kwietnia inauguracji PGE Ekstraligi. Wrocławianie na Stadionie Olimpijskim podejmą Unię Leszno (godz. 15.00) Wciąż nie wiadomo jednak, czy władze rozgrywek pozwolą na rozegranie spotkań w przyszły weekend. Tym bardziej, że od połowy tygodnia znów zapowiadane jest pogorszenie pogody. Ostateczna decyzja ma zapaść we wtorek.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama