W Jeleniej Górze rusza akcja "Pokaż prace w BWA"

Gabriela Stefanowicz, GN | Utworzono: 2018-04-10 16:30 | Zmodyfikowano: 2018-04-10 16:30
A|A|A

fot. Gabriela Stefanowicz

Jeleniogórskie Biuro Wystaw Artystycznych poszukuje młodych artystów. Po raz pierwszy zorganizowało akcję "Pokaż swoje prace", czyli cykl spotkań z uznanymi artystami, którzy doradzą tym początkującym.

- Chcielibyśmy wprowadzić te rozmowy w cyklach miesięcznych. Wszyscy chętni proszeni są o zabranie ze sobą na spotkanie prac lub dokumentacji zdjęciowej - mówi Iwona Makówka z BWA.

Organizatorzy przewidują indywidualne konsultacje i właśnie taka forma kontaktu ze znanym artystą zachęciła niektórych, by przyjść na to spotkanie

- To jest świetny pomysł. Już kilka lat temu zaczęłam tworzyć swoje obrazy, nie miałam okazji ich pokazać. Teraz okazja pojawiła się sama - mówi pani Maria.

Już dziś o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie z artystką szkła Edytą Kullą, a już 23 maja ekspertem będzie malarka Bogumiła Twardowska-Rogacewicz

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama