Tragiczny wypadek na placu Powstańców Śląskich [ZOBACZ]

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-04-12 12:44 | Zmodyfikowano: 2018-04-12 12:45
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Naczepa TIRa wjeżdżającego na skrzyżowanie z ulicy Zaporoskiej zahaczyła o kurtkę stojącego blisko jezdni starszego mężczyznę. Pojazd wciągnął go pod koła. Mimo reanimacji pieszy zmarł. Okoliczności wypadku ustala policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~rami
2018-04-17 23:59:11
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
chwila nieuwagi...
~Mark
2018-04-13 00:33:15
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 6
Wg. statystyk urzędu transportu kierowcy tirów powodują wypadki częściej niż kierowcy aut osobowych. Zajeżdżanie drogi, wymuszanie pierwszeństwa, oglądanie filmów na laptopie w trakcie jazdy, szeryfowanie na drodze to chleb powszedni. Przedwczoraj przejechana rowerzystka, dzisiaj starszy mężczyzna i jeszcze wjechanie w radiowóz na A4. Dodatkowo jazda na śpiocha, na magnesie, na przeładowaniu i na podwójnym gazie. A mają się za lepszych kierowców od pozostałych. Więcej kontroli tirów, wyższe mandaty i obowiązkowe badania psychologicznie co kwartał.
~kama
2018-04-12 18:13:42
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jak zwykle kierowca tira, przypadek?
~Wypadek
2018-04-12 15:31:52
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wina jest bezdyskusyjna ale czy zwróci życie a komuś innemu w przyszłości zdrowie? Pieszy tez ma myśleć i być czujny i nie ważne czy stary czy młody takie jest życie. Uważam, że stanie przy krawędzi jezdni jest wysoce niebezpieczne a mnie rodzice uczyli zawsze tak gdy jedzie duży samochód, autobus czy ciężarówka ODSUŃ SIĘ OD JEZDNI!!! mówili...
~Iwona
2018-04-12 14:32:19
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zawsze staję przynajmniej pół metra od jezdni, kiedy nadjeżdża wielki pojazd, jak np. tir, jeszcze się cofam, tak na wszelki wypadek. Dla kierowcy widok pieszego, stojącego tuż przy krawężniku, w dodatku czasem kręcącego się, jakby miał zamiar zaraz włazić na jezdnię, jest stresujący. A tak jest jasne - człowiek stoi i nic nie kombinuje. Starszego pana żal, wiadomo...
~Magda
2018-04-12 13:11:49
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oczywiście to bardzo przykry wypadek, ale nieraz widziałam jak ludzie czekając na zielone stoją tuż przy ulicy. Traktując ostatnie 5 cm chodnika przed jezdnią jak strefę gdzie na pewno nie wjedzie samochód/motocykl wykazują się zwyczajnym brakiem wyobraźni.
~Ktos
2018-04-12 13:07:12
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -10
I co pewnie bedzie wina kierowcy....