W Strefie Południa zabierzemy Was do gorącej Kalifornii [SŁUCHAJ OD 21:00]

Paweł Iwanina | Utworzono: 2018-04-13 17:01
A|A|A

Zaczynali na ulicy. Byli grupą przyjaciół, których przerażał sposób zachowania ich kolegów, wspinających się po szczeblach edukacji, znajdujących stałe prace i dojeżdżających codziennie amerykańskim SUVem. Zaczęli grać, bawić się z dźwiękiem i szybko odkryli, w którą stronę chcą pójść. Występowali w swoim rodzinnym mieście, ale szybko doszli do wniosku, że muszą zrobić coś więcej.

Przenieśli się do Kalifornii - miejsca, gdzie zawsze jest ciepło, a problemów jakby nie ma. Choć przestępczość, liczba bezdomnych i drożyzna temu zaprzeczają, atmosfera, jaka tam panuje, zdaje się być na tyle silna, że wszystko to przykrywa.

Od przeprowadzki się zaczęło, a skończyło na albumach studyjnych. Ich muzyka niezmiennie przypomina o gorących piaskach kalifornijskich plaż, choć same dźwięki bezsprzecznie kojarzone są z Południem. California Honeydrops wydali niedawno najnowszy, długi album "Call It Home", którego posłuchamy w najbliższej Strefie Południa. Do usłyszenia! Powtórka w każdą niedzielę od 13.

Strefa Południa, piątek 21:00 - 00:00, Paweł Iwanina

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama