Wrocławska premiera „Ciao Ciało!”

A. Żulewska, el | Utworzono: 2018-05-03 07:36 | Zmodyfikowano: 2018-05-03 07:36
A|A|A

Fot: mat. prasowe

„Ciao Ciało!” to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem. Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką – to to, co w „Ciało! Ciało” nie pozwoli dzieciom nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.

Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat. Nieodłącznym elementem „Ciao Ciało!” są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców. Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię.

Pierwsze przedstawienie Novego dla dzieci reżyseruje Agnieszka Dziewa. Najmłodsza publiczność na scenie zobaczy Agnieszkę Charkot i Piotra Sorokę. Muzykę skomponował Szymon Tomczyk, a designem zajął się Adam Królikowski.

Wrocławska premiera przedstawienia odbędzie się 6 maja, o godz. 17:00 w Barbarze. Rezerwacja miejsc: [email protected], wejściówki w systemie „pay what you want” (płacisz ile chcesz). Więcej informacji www.facebook.com/NovyRuchTeatr"Ciao Ciało!" powstało w ramach Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama