„CHORY NA SUKCES” SPEKTAKL KABARETOWY

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2018-05-25 14:36 | Zmodyfikowano: 2018-05-25 14:40
A|A|A

fot. mat. prasowe

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”). Artyści chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia ich – jak twierdzą niektórzy – narcyzowatej osobowości, tworzą więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. 

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. 

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw. 

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą  na powszechną wokół tandetę i bufonadę, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

Obsada:
Michał Wiśniewski, Krzysztof Hanke, Tadeusz Ross, Piotr Pręgowski.

Podział cenowy:

parter rzędy 1-6 110 zł
parter rzędy 7-15 90 zł
balkon rzędy 1-5 75 zł

Bilety:

www.eticket24.pl

www.polskiinstytutsztuki.pl

lub pod numerem telefonu : 503108824

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama