Lakrosowy klasyk w półfinale Mistrzostw Polski – Kosynierzy kontra Hussars

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2018-05-26 07:28

– Co prawda w tym sezonie udało nam się pokonać Hussars aż 14:3, ale faza play-off to zupełnie nowy rozdział. Poprzednie wyniki nie mają już żadnego znaczenia, teraz rywalizacja zaczyna się tak naprawdę na nowo. Dodatkowo, do meczu przystąpimy najprawdopodobniej bez dwóch najlepszych strzelców z poprzedniego pojedynku – Daniela Smazy i Mikołaja Śmigla… To na nas, faworytach i obrońcach tytułu będzie ciążyła presja, a przecież starcia z Poznaniem to nasze lakrosowe El Clásico – mówi Jan Rydzak, grający trener Kosynierów.

Mecz Kosynierów będzie jednym z elementów festynu sportowo-rekreacyjnego Przewietrz się na Olimpijskim z AWF Wrocław. Wszyscy uczestnicy wydarzenia – w tym meczu „Kos” – mają zapewniony darmowy wjazd na teren Kompleksu Stadionu Olimpijskiego i parking na terenie Pól Marsowych. Mogą też oczywiście wziąć udział w pozostałych atrakcjach zaplanowanych przez AWF.

Spotkanie Polskiej Ligi Lacrosse odbędzie się na boisku trawiastym obok obiektów do sportów plażowych, po lewej stronie Pól Marsowych (patrząc od strony budynku P-5 AWF Wrocław). Początek spotkania o 12:00, wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.