Galeria Komiksu i Ilustracji w Leśnicy zaprasza do współpracy

Piotr Osowicz | Utworzono: 2018-05-27 12:32 | Zmodyfikowano: 2018-05-27 12:33
A|A|A

Galeria Komiksu i Ilustracji „Tymczasem…” we Wrocławiu rozpoczęła swą działalność w kwietniu 2013 roku i jest miejscem gdzie regularnie wystawiani są Polscy (i nie tylko) artyści komiksowi. Galeria mieści się we wnętrzach Centrum Kultury Zamek. Do współpracy zaprasza Agnieszka Jamroszek opiekunka galerii:

- Zapraszam wszystkich młodych artystów, którzy tworzą komiksy i ilustracje do kontaktowania się z naszą galerią jeśli macie pomysły. Jeśli tworzycie plansze, nawet jeżeli jesteście początkującymi artystami to zgłoście się do nas. 

Dodajmy ,że prezentowanie prace w Galerii Komiksu eksponowanie zarówno w formie tradycyjnej (oryginały na ścianach) jak i wielkoformatowej (druki). Powstają również zaaranżowane specjalnie do przestrzeni wystawy, nowe formy komiksowe lub przestrzenne.

A jakim regułom podlega ta praca opowiada tworząca komiksy Małgorzata Kulig

- Konsekwencja, logika wywodu, zachowanie pewnej spójności jeżeli chodzi o narrację. Tak jak matematyka rządzi się pewnymi zasadami, których trzeba przestrzegać. 

Galeria Komiksu CK Zamek zaprasza wszystkich artystów , którzy tworzą ilustracje rysunkowe do kontaktu.
Szczegółowe informacje na www.zamek.wroclaw.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama