Atrakcje w hollywoodzkim stylu oraz pomoc dla fundacji – Dzień Dziecka we Wroclavii [artykuł sponsorowany]

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-05-30 20:35
A|A|A

(fot. mat. prasowe)

„Hollywood Kids Day” odbędzie się we Wroclavii 2 czerwca w godz. 13.00- 17.00. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszone są wszystkie chętne dzieci oraz ich opiekunowie. W tym czasie strefa restauracyjna Grand Kitchen zmieni się w fascynujący, pełen blasku i reflektorów świat filmu, a każdy najmłodszy gość – w gwiazdę wielkiego ekranu. Na odwiedzających czekać będzie strefa kulinarna, w której można będzie samodzielnie stworzyć pyszną przekąskę i przy okazji wcielić się rolę reżysera, scenarzysty, czy operatora oraz strefa plastyczna, gdzie najmłodsi wraz z opiekunami wejdą w rolę kostiumologów i stworzą piękne stroje dla gwiazd. Jedną z głównych atrakcji będzie profesjonalna ścianka z gwiazdorskimi akcesoriami, do której zaprowadzi najmłodszych prawdziwy czerwony dywan. Po drodze będzie można odcisnąć dłoń w alei sław. Zabawę uprzyjemnią DJ, który zadba o odpowiednią oprawę dźwiękową, a także profesjonalni, doświadczeni animatorzy. Jak na uroczystą galę przystało, odbędzie się wręczenie nagród oraz pyszny poczęstunek, a każdy z gości otrzyma swoje pamiątkowe zdjęcie ze ścianki.

Pomoc dla dzieci z fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

1 czerwca to święto każdego dziecka. Dlatego Wroclavia postanowiła wesprzeć w tym okresie najmłodszych, którzy szczególnie potrzebują uwagi i pomocy – podopiecznych fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Za każdą kartę stałego klienta założoną w terminie 1-2 czerwca Wroclavia przekaże na konto fundacji 2 zł. Kartę można założyć zarówno zdalnie, przez aplikację mobilną Wroclavii, jak i bezpośrednio w centrum, w czym pomogą hostessy obecne w godz. 12.00-20.00 na poziomie 0 Wroclavii. Założenie karty jest bezpłatne i uprawnia do atrakcjach zniżek, ofert specjalnych w sklepach i restauracjach, a także do udziału w dedykowanych wydarzeniach i skorzystania z bezpłatnych porad stylisty.

Dojazd do Wroclavii i udogodnienia

Na gości Wroclavii czeka 2 200 miejsc parkingowych, w tym specjalne miejsca dla rodzin – większe niż standardowe, z komfortową lokalizacją w pobliżu lobby parkingowych. Pierwsza godzina parkowania jest darmowa, a z bezpłatną kartą stałego klienta Wroclavii można skorzystać łącznie z trzech godzin parkowania bez opłat. Odwiedzający Wroclavię klienci mogą również korzystać z 400 rozmieszczonych wokół budynku miejsc parkingowych dla rowerów lub z komunikacji miejskiej (kilkadziesiąt linii tramwajowych i autobusowych z przystankami w okolicy).

Na rodziny z dziećmi czeka szereg atrakcji i udogodnień dostępnych w ramach 4-gwiazdkowej jakości obsługi, m.in. sala zabaw Fikołki, strefy wypoczynku, w tym zewnętrzy plac zabaw zlokalizowany na zielonym tarasie na poziomie +2, pokoje przyjazne rodzicom z dziećmi (wyposażone m.in. w fotel do karmienia, przewijak, kuchenkę mikrofalową, wilgotne chusteczki i płyny do dezynfekcji; w przyjaznym, dedykowanym dzieciom layoucie), możliwość wyposażenia wózka – spacerówki oraz wózka – samochodziku, wypożyczenia gier i książek, także pobrania opaski tożsamości, którą zakłada się podczas pobytu w centrum na nadgarstek dziecka, wpisując tam numer telefonu do opiekuna.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama