Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław pojadą dziś w Zielonej Górze

| Utworzono: 2018-06-17 07:01 | Zmodyfikowano: 2018-06-17 11:10

Betard Sparta Wrocław ostatnie dwa z trzech wyjazdów do Zielonej Góry może zaliczyć pozytywnie, choć oba kończyły się dla tego zespołu sporym niedosytem. W sezonach 2016-2017 w spotkaniach rundy zasadniczej goście z Dolnego Śląska prowadzili i to na tyle wysoko, że Falubaz Zielona Góra był zmuszony do stosowania rezerw taktycznych. I w obu przypadkach miejscowi odrabiali straty, ostatecznie wygrywając i jeden i drugi mecz.

Sparta do tego wszystkiego nie wygrywała na swoim torze. Jedna seria została jednak zakończona kilka tygodni temu. Wrocławianie wygrali na Stadionie Olimpijskim 48:42. Kibice i zawodnicy we Wrocławiu wciąż za to czekają na odniesienia triumfu na wyjeździe. Ostatni raz udało się to w sezonie 2010.

Główną rolę znów może odegrać Piotr Protasiewicz, będący za każdym razem liderem swojego zespołu (tak jak Tai Woffinden). Wydaje się, że jeśli notująca słaby sezon legenda klubu nie obudzi się, niewykluczone, że wicemistrzowie Polski tym razem nie wypuszczą szansy na triumf z rąk.

Początek meczu w Zielonej Górze o 16.30.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.