Od wtorku kolejne zmiany w organizacji ruchu we Wrocławiu

PP/materiały prasowe | Utworzono: 2018-07-09 19:00 | Zmodyfikowano: 2018-07-09 19:00
A|A|A

Na czas trwania prac remontowych na Koszalińskiej objazd został wyznaczony ulicami Hermanowską i Chociebuską. Zmienione zostaną również trasy autobusów komunikacji miejskiej.

Autobusy linii 122, 126 oraz kursy nocnej linii 246 jadące w kierunku Nowego Dworu zostaną skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Bystrzyckiej i Balonowej przez ulicę Chociebuską, Hermanowską do pętli na Kuźnikach przy skrzyżowaniu ulicy Hermanowskiej, Kołobrzeskiej i Koszalińskiej.

W kierunku przeciwnym od pętli na Kuźnikach autobusy pojadą objazdem przez ulicę Hermanowską i Chociebuską do skrzyżowania ulicy Bystrzyckiej i Balonowej.

Autobusy linii 122 i 246 będą kursowały z pominięciem przystanku "Bystrzycka" przy skrzyżowaniu ulicy Bystrzyckiej i Bajana oraz przystanku "Kuźniki (stacja kolejowa)" przy skrzyżowaniu ulicy Bystrzyckiej i Koszalińskiej, a autobusy linii 126 będą kursowały z pominięciem przystanku "Kuźniki (stacja kolejowa)".

Autobusy linii 129 będą kursowały objazdem w obu kierunkach przez ulicę Chociebuską i Hermanowską z pominięciem przystanków "Bystrzycka" i "Kuźniki (stacja kolejowa)".

Autobusy powrócą na swoją stałą trasę przejazdu 21 lipca.

 

We wtorek po południu nastąpi także zmiana organizacji ruchu na węźle bielańskim, czyli jednym z najpopularniejszych zjazdów na autostradę A4. Zmiana ma związek z prowadzonymi tam pracami drogowymi.

fot. materiały prasowe

Od 10 lipca zamknięte zostaną łącznice po zachodniej stronie węzła przy stacjach paliw (na rys. 3, 4, 5, 6) oraz zamknięta zostanie również zachodnia strona DK5 i DK35, tj. na kierunku Wrocław – Bielany Wrocławskie. Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo stroną wschodnią (wjazdową do Wrocławia). Wykonawca planuje zrealizować ten etap prac w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama