Kazimierz Michał Ujazdowski z poparciem OK Wrocław, Inicjatywy 20/30 i Unii Pracy

Dorota Kuźnik, GN | Utworzono: 2018-07-10 12:18 | Zmodyfikowano: 2018-07-10 12:21
A|A|A

fot. Dorota Kuźnik

Ok Wrocław, Inicjatywa 20/30, a także lewicowa partia Unia Pracy wspierają kandydata PO na prezydenta Wrocławia. Ostatnie z wymienionych ugrupowanie może być zaskoczeniem, ponieważ w maju kandydat krytycznie odniósł się do poparcia, którego Jackowi Sutrykowi udzieliło SLD.

Jak teraz tłumaczy jednak Kazimierz Michał Ujazdowski - lewica lewicy nierówna:

Andrzej Puzio z Unii Pracy mówi, że poparcie partii miała wcześniejsza kandydatka Alicja Chybicka, więc udzielono go również teraz:

Przypomnijmy, że o fotel prezydenta Wrocławia mają starać się w najbliższych wyborach także wspomniany już Jacek Sutryk, Mirosława Stachowiak-Różecka, Jerzy Michalak, Robert Butwicki, Michał Jaros, a także Katarzyna Obara. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~atek
2018-07-11 21:40:22
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panie Ujazdowski, niech Pan uporządkuje najpierw sprawy w swoim małżeństwie, to przekona nas Pan o swojej odpowiedzialności i moralności!
~filip
2018-07-10 16:02:13
z adresu IP: (78.133.xxx.xxx)
Ocena: -36
Co słychać w Kielcach, panie Kazimierzu? ;) A tak w ogóle, to nauczył się już pan na pamięć problemów wrocławskich osiedli?
~Zdrajca
2018-07-10 15:08:25
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -28
Koalicja zdrajców: Pan Ujazdowski zdradził PIS, OK Wrocław zdradziło Obare i Chybicką, PO zdradziło Chybicką,
~Realista
2018-07-10 14:32:17
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -13
Kto raz zdradził, zdradził po raz drugi i trzeci. Dziś z PO, wczoraj w PiS. Kogo będzie Ujazdowski reprezentował jutro?
~Obserwator Wała
2018-07-10 14:19:22
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: -29
A na zdjęciu widać już mu różki rosną. ;D
~Jerzy
2018-07-10 12:50:59
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -33
Czyli oficjalnie możemy stwierdzić że poparcie pracowników. Brawa!
~kija
2018-07-10 12:49:59
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -55
Dziadu faszystowski. Z rozdwojeniem jaźni. Ani z Ciebie Wroclawianin ani demokrata. Nawet nie wiesz ile ma metrów Twoje mieszkanie i dobrze pamiętam co mówiłeś o prawach kobiet. Ja Cię w tolerancyjny Wrocławiu nie chcę widzieć
~Pozamiatano
2018-07-10 12:43:56
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -33
Zlepek nieudaczników i pseudo aktywistów???? wokół pisowczyka od Schetyny brawa!
~Zwiazki
2018-07-10 12:41:44
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -28
To przy unii pracy Ujazdowski musi już homosiow popierac
~Śmiechu warte
2018-07-10 12:40:21
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 8
Haha! Przecież to ich własne tworki. "Uroczyście ślubuję, że będę dla Ciebie trollował"
~śmiech
2018-07-10 12:38:41
z adresu IP: (185.22.xxx.xxx)
Ocena: -30
No Kaziu to zbudowałeś szeroką koalicję, nie ma co: Górski, tzw. Incjatywa 20/30 - twoi obecni i byli pracownicy, UP- partia składająca się z 10 osób. Bardzo szeroki front haha. Nawet większość PO jest przeciwko. Ale co się będziesz przejmował, za chwilę znowu zmienisz partię. Która to będzie 11, 12? Kto by to liczył.