Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-08-02 10:22 | Zmodyfikowano: 2018-08-02 10:23
A|A|A

fot. materiały prasowe

Program 51 OTGPS

2 sierpnia (czwartek)

 11:00 Mecz piłki nożnej Giełda kontra Miasto ("Orlik" na ul. Okrzei)

11:00 Przygotowania do spektaklu Teatru Kulinarnego (Baza Pod Ponurą Małpą)

12:00 Koncert na Giełdowej Scenie Pod Metaforą (centrum Szklarskiej Poręby)

14:00 Mistrzostwa Świata w Spływie Rzeką Kamienną Łódkami z Kory Struganymi

15:00 Warsztaty gitarowe (Baza)

16:00 Teatr Kulinarny - wielki finał

18:00 Rozpoczęcie Giełdy tradycyjnym hymnem i Pierwszy Koncert Nocny

w koncercie wystąpią: Grzegorz Suliga Band, Tomek Sawicki, Tomek Olesiński, Bądź Ciszą, Andrzej Mróz, Wszystkiego Najlepszego, Janusz Strąkowski, Krzysztof Jurkiewicz, Henryk Jaskulski, Piotr Pieńkowski, Bogusław Nowicki, Szymon Kamiński, Jurek Kostrzewa i Przemek "Śledziucha" Śledź

3 sierpnia (piątek)

11:00 Konkurs Główny 51. OTGPS (Baza Pod Ponurą Małpą)

12:00 Konkurs „Od przedszkola do Giełdola" w Rodzinnym Parku Rozrywki „Esplanada"

12:00 Koncert na Giełdowej Scenie Pod Metaforą (centrum Szklarskiej Poręby)

16:00 Otwarcie wystawy fotogramów Jerzego Kostrzewy "Korowajowie - Ludzie drzew Papui"

18:00 Drugi Koncert Nocny

w koncercie wystąpią: Radosław Kunecki, Labolare, Tomek Jarmużewski, Paraluzja, "Lato z ptakami odchodzi" (piosenki Adama Cichockiego - Elżbieta Kuczyńska, Przemek Mazurek i Przemek "Śledziucha" Śledź, Maria Bręczewska, Póki Co, Wacław Juszczyszyn, Małgorzata Wojciechowska, Mikroklimat, Adam Cichocki, Małgorzata Cichocka), Browar Żywiec, Marek Majewski, Tomek Lewandowski, Ryszard Żarowski, Irena Salwowska z zespołem, Piotr Bakal, Philippe Boischot, Marzena Nowakowska i Wojtek Lachowski, Leszek Kopeć

4 sierpnia (sobota)

11:00 Warsztaty poetyckie dla uczestników konkursu (Baza Pod Ponurą Małpą)

12:00 Koncert na Giełdowej Scenie Pod Metaforą (centrum Szklarskiej Poręby)

13:00 Warsztaty fotograficzne (Baza)

16:00 Konkurs „Nowe dzieła Starych Twórców" (Baza Pod Ponurą Małpą)

17:30 Gitarowy Rekord Świata w Zespołowym Wykonaniu Piosenki Turystycznej

18:00 Trzeci Koncert Nocny

w koncercie wystąpią: Janusz Kurowski, Zbyszek Stefański, Jan i Klan, Do Góry Dnem (40-lecie zespołu), Elżbieta Kuczyńska, Wolna Grupa Bukowina i Przyjaciele (Grażyna Kulawik, Wacław Juszczyszyn, Tony Milner), Mikroklimat, Póki Co, Jan Kondrak, Bractwo Wiecznego Natchnienia, Przemek Mazurek, Bez Idola, Małgosia Lipińska, Waldemar Pawlikowski, Gasta Mire

5 sierpnia (niedziela)

10:00 „Niedziela o dziesiątej" (Bez Idola)

12:00 Koncert Laureatów i zakończenie Giełdy tradycyjnymhymnem

19:00 Ognisko pożegnalne, które zgaśnie samo.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama