Legnica bardziej przyjazna rodzinom, czyli propozycja kandydata PO na prezydenta Legnicy

Karolina Bieniek, DK | Utworzono: 2018-09-27 16:49 | Zmodyfikowano: 2018-09-27 17:04
A|A|A

Znajdziemy tam pomysły na modernizacje placów zabaw, wprowadzenie komunikacji miejskiej za darmo dla dzieci i młodzieży do 21. roku życia. Mówił też o przywróceniu stomatologów do szkół i korepetycjach finansowanych przez miasto dla słabszych dzieci. Rabczenko podkreśla, że chce przede wszystkim zająć się zapomnianą dzielnicą - Zakaczawiem.

Nasze miasto wymaga wsparcia dla rodzin. Niezbędny jest dostęp do żłobków i przedszkoli ciągle jeszcze przypomnę są całe dzielnice gdzie nie ma dzisiaj możliwości oddania swojego dziecka do żłobka lub przedszkola. Jeżeli wygramy najbliższe wybory to taka placówka powstanie chociażby na dzielnicy Zakaczawie.

Powrócił także temat całorocznego basenu – zdaniem kandydata mieszkańcy właśnie takiego oczekują i jeśli Rabczenko wygra wybory o taki będzie walczył. Zapowiedział, że basen i bezpłatna komunikacja to dwa główne projekty uchwał jakie tuż po zwycięstwie zamierza ponownie zaproponować radnym.
O posadę prezydenta 21. października powalczy z ówczesnym włodarzem Tadeuszem Krzakowskim, a także z Michałem Huzarskim z ramienia SLD, Arkadiuszem Baranowskim z PiS i Adamem Guzickim z KUKIZ'15

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama