Pomysł Stachowiak-Różeckiej na służbę zdrowia

Przemek Gałecki | Utworzono: 2018-10-02 14:35 | Zmodyfikowano: 2018-10-02 15:00
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Stachowiak-Różecka zapowiada wrocławski program dietetyczny oraz wsparcie leczenia niepłodności w Klinicznym Oddziale Ginekologii Onkologicznej w szpitalu wojskowym.

Stachowiak-Różecka zapowiada także wzmocnienie walki z narkotykami i dopalaczami szczególnie wśród młodzieży.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kara
2018-10-03 16:18:17
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pani pisówko pani słyszała. co też kolega premier powiedział? - o tych ludziach i leczeniu jakby pani nie mogła skojarzyć
~jacki
2018-10-03 13:42:51
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
obiecanki cacanki a po wyborach pieniądze i tak dla kościoła
~WYBORCA
2018-10-03 10:43:39
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 1
babsztylu, już żeś w poprzednich wyborach oszukała wyborców i śmie znów startowac co za tupet i brak godnosci mnie by honor nie pozwolił tak się zhańbić ale trzeba wiedziec co to honor i godnosc osobista !
~hłe hłe hłe
2018-10-03 10:40:49
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 1
siedzisz babo tyle w ratuszu i czem nie zrobiła o czym belkocze !!!!!!!!!
~xyz
2018-10-03 08:50:17
z adresu IP: (185.73.xxx.xxx)
Ocena: 1
W jaki sposób pani zwiększy punkty nocnej i świątecznej pomocy. Ich ilość wynika z decyzji NFZ. Czyli sfinansuje to Gmina Wrocław ? Czy posiada pani analizę potrzeb w tym zakresie ? Czy aktualna ilość punktów nie jest wystarczająca ? Dlaczego ja zadaję takie pytania ? Powinien je zadać redaktor !
~zaglosujemy !!
2018-10-03 01:13:56
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
tylko na Panią !!!!!!!!!
~dfghjk
2018-10-02 22:20:41
z adresu IP: (195.22.xxx.xxx)
Ocena: -3
i tak ta pisowska baba nie wygra we Wrocławiu, WROCŁAWIANIE OBUDŹCIE SIĘ !!!! Rozpieprzyła SĄDY w Polsce, to baba imbecyl
~Jacek
2018-10-02 21:56:59
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: -2
Chyba by mi ręka uschla gdybym głosował na te pomysły
~moja opinia
2018-10-02 21:51:44
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pani pedagog idź pani do szkoły dzieci uczyć!
~packa
2018-10-02 21:13:48
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: -2
Wrocławianie i tak nie będą na Panią głosować, strata czasu i pieniędzy na kampanię..
~płać i choruj do woli
2018-10-02 19:56:31
z adresu IP: (212.106.xxx.xxx)
Ocena: 3
pani różecka, pani wie, że pieniądze na Służbę Zdrowia idą z budżetu państwa. pani różecka, pani wie, że te pani obietnice mają się nijak do kampanii wyborczej. Owszem są błyskotliwe tylko skąd wziąć kasę? Można zabrać innym, można służbie zdrowia, można przychodniom, można lekarzom czy pielęgniarkom. Skoro cały Wrocław wie gdzie są szpitale, a one pełnią całodobowe dyżury na SOR-ach, to niech tak pozostanie. Bo latanie po wrocławskich placówkach które będą dyżurować albo i nie (grafiki? czy jak hipermarkety?) może okazać się bardziej śmiertelne niż to pani różecka wymyśliła. W przypadku braku pieniędzy nie należy przeznaczać ich na dodatkowe budynki, dodatkową ochronę czy dodatkowe etaty administracyjne. Pomysł chybiony!!!