Mirosława Stachowiak-Różecka: Na początek audyt, a później spore zmiany w urzędzie

, dwie | Utworzono: 2018-10-09 11:27 | Zmodyfikowano: 2018-10-09 11:28
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

Urzędnicy dostaną podwyżki, także ci pracujący w jednostkach miejskich takich jak np. MOPS.

A to nie koniec zmian w urzędzie.

Stachowiak-Różecka planuje także budowę centrum obsługi mieszkańców w zachodniej części miasta, oraz regularne dyżury poświęcone spotkaniom prezydenta z mieszkańcami.

ZOBACZ: Barwy kampanii

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~fany
2018-10-10 09:57:54
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Tylko pani Stachowiak-Rożecka może dociec prawdy ile pieniędzy zmarnował Dutkiewicz i jeśli prokuratora uzna za wystarczające dowody to skazać tego człowieka który tyle kadencji udawał dobrego gospodarza. Nie wolno dopuścić aby wygrał Sutryk bo ewidentnie widać że Dutkiewicz go wystawił aby zamiatał długi Dutkiewicza pod dywan. Jak mawiał Lepper, ta ekipa musi odejść Każda wrocławska rodzina musi spłacić po kilkadziesiąt tysiecy długu. Zapewne wliczą to w wodę, ścieki i śmieci a ze to za mało aby dług spłacić w 20 lat podniosą podati np od nieruchomości
~Walkicity
2018-10-10 04:38:40
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mirka i tak nie wygrasz. Buhaaas
~Packa
2018-10-10 00:43:28
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 3
Po pierwsze pani Stachowiak nie ma żadnych szans na wygraną w wyborach. Po drugie niech sobie zrobi audyt najpierw u siebie w partii.
~DME
2018-10-09 18:58:53
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 7
Brawo Szanowna Kandydatki! Brawo. Proszę ten audyt rozszerzyć o zbadanie nepotyzmu, zatrudniania krewnych i powinowatych oraz związanych towarzysko nie tylko w urzędzie ale i spółkach miejskich.
~W-w
2018-10-09 18:43:57
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ze swojego da podwyżki?
~WROCLOVE
2018-10-09 16:18:54
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 0
Koń by się uśmiał, ten z Janowa Podlaskiego który padł ! WROCŁAW WOLNY OD PIS u !!!!!!!
~pck
2018-10-09 16:04:39
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 5
a co w pck
~Polak
2018-10-09 15:59:46
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Już raz PIS zrobiło audyt po wygranych wyborach. Miały polecieć głowy po wykrytych nieprawidłowościach, aferach w PO itp...I co? I nic..cisza. My nie ruszamy waszych, Wy nie ruszacie naszych! Kiszczak rechocze za grobu...
~Reds
2018-10-09 14:39:43
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 5
Pani Mirko, niech Pani nie żartuje:-) Kto Panią wybierze? Żebyście Wrocław doprowadzili do takiego stanu jak stadninę w Janowie?Może lepiej niech Pani jakieś "studia" w Toruniu skończy :-)
~Wujo Wężyk
2018-10-09 14:24:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Misiewicze już czekają na zapowiadane zmiany.
~wykluczony
2018-10-09 13:13:53
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: 7
transparentność i pis - to się zupełnie wyklucza
~kali
2018-10-09 13:07:47
z adresu IP: (185.242.xxx.xxx)
Ocena: 10
szukam pracy, tylko jak zrobię coś źle czy nie będzie się Pani przyznawać do mnie, jak do swoich współpracowników, którzy są podejrzani w aferze PCK ? Proszę się najpierw porozliczać z afer , a potem kandydować
~Tuwim
2018-10-09 13:06:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
I choćby zjadła tysiąc kotletów...
~winda
2018-10-09 12:57:58
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 10
Jeszcze tylko takiej pani Wrocław nie doświadczył, a kysz
~Neftyda
2018-10-09 12:44:49
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 9
A dług Polski zbliża się do 3 BILIONÓW PLN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~gazela
2018-10-09 12:41:02
z adresu IP: (46.171.xxx.xxx)
Ocena: 10
A kysz!
~MATEUSZ IV
2018-10-09 12:28:18
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 9
No cóż, swojaki, pisowczyki oraz szeroko pojęta rodzi na czeka na moment zaproszenia ich przez nowego prezydenta miasta do podjęcia pracy w intratnej instytucji, bo wiadomo, że atak atomowy przetrwają szczury i szlachetny pis.
~Lolek
2018-10-09 12:06:05
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Liczymy na Ciebie i trzymamy kciuki Mira !