Jacek Sutryk: Wrocław to 48 osiedli. Chcemy urządzić je tak, aby były mikromiastami

Przemek Gałecki, dwie | Utworzono: 2018-10-09 14:42 | Zmodyfikowano: 2018-10-09 14:42
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia podnosiła z kolei problem kamienic. - Miejski zasób to aż 35 tysięcy lokali, często w fatalnym stanie technicznym. To także ma być teraz priorytet - tłumaczyła Piasecka.

Jacek Sutryk zapowiedział w kolejnej kadencji kompleksowy remont 150 kamienic.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~otochodzi
2018-10-10 19:21:18
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 0
ukrainiec i muslim w każdym domu - głosuj na sutryka i POPISy
~////
2018-10-10 01:07:12
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pytanie do kandydata. Jak się sprawują bilety 15 minutowe w transporcie pomiędzy mikro-miastami? :)
~////
2018-10-10 00:04:59
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Ja bym chciał, by komunikacja zbiorowa była spójna i bezpłatna, a nie pomiędzy jakimiś miastami czy nawet państwami. Linie MPK są kompletnie oderwane od rzeczywistości po 16 latach rządów obecnego magistratu. Jak np. dostać się z Nowego Dworu pod Magnolię do kina w sensownym czasie? Czas porównywalny z iściem z buta. To ma być miejska publiczna komunikacja? Dzień pieszego pasażera pomiędzy mikro- miastami, czy państwami. Kupując bilet 30 minutowy człowiek nie wie, czy przejedzie w 3 km....
~mwm
2018-10-09 22:27:50
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 3
jaki oni mają tupet!!!od lat siedzą przy korycie ,a teraz obiecuje gruszki na wierzbie.
~Kasta
2018-10-09 21:42:49
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
A P Dutkiewicz za darmo podróżuje do pracy we Wrocławiu? Gdzie płaci podatki? Czy każde osiedle bedzie ogrodzone murem betonowym, czy tylko odbudują średniowieczne mury obronne?
~Szninkiel
2018-10-09 20:51:06
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 6
Może bym i uwierzył, ale ten koleś jest powiązany od kilkunastu lat ze środowiskiem Dupkiewicza. Obiecuje cuda na kiju, a przez ten długi czas nie umiał się wykazać, a tylko zje....ł po całej linii kwestię żłobków, o które teraz chce dbać. Starałem się zachować minimum dobrej woli, bo niestety inni kandydaci wcale nie są lepsi, ale Sutryctwo jest niewiarygodne. Może czas przewietrzyć ratusz?
~Dzidek
2018-10-09 19:10:38
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -4
Panie Prezydencie na osiedlu B. Krzywoustego mamy piękny teren pod krytą pływalnie liczymy na Pana.
~Ołtaszyn-Wysoka-Wojszyce
2018-10-09 18:57:15
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 9
Wrocław to pogłębiający się z roku na rok chaos komunikacyjny i urbanistyczny. Szczególnie doświadczają tego południowe dzielnice , które rozbudowywane są bez ładu i składu, tak na hurra!! Nie dość że na najlepszych ziemiach rolnych to jeszcze zabudowano w ostatnich latach grunty przez które wg znanych od kilku dekad planów miała przebiegać Obwodnica Wschodnia ! Ten pan kandydat ma pewnie dobre kontakty z producentami kostki betonowej i wymyślił sobie na osiedlach ...."ryneczki "!:)))
~WROCŁAWIANIE
2018-10-09 16:42:15
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 14
Może by tak mikro kandydat zaczął od remontu CHODNIKA NA JEDNOŚCI NARODOWEJ ! OD POWODZI NIKT NIC NIE ZROBIŁ ! MOŻE AUTOBUS LINII ,,N,, WRESZCIE ZATRZYMYWAŁ SIĘ PRZY ,,KORONIE,, , KOMU NA ZŁOŚĆ ZROBILIŚCIE ZE NA ZADUPIU PRZY GRUNWALDZKIEJ MA PRZYSTANEK A W TAK NEWRALGICZNYM MIEJSCU JAKIM JEST ,,KORONA,, NIE ZATRZYMUJE SIĘ !!!!!! MOŻE BY WPROWADZIĆ BEZPŁATNĄ KOMUNIKACJĘ DLA EMERYTÓW, BEZROBOTNYCH, STUDENTÓW, ALBO DLA WSZYSTKICH ZAMELDOWANYCH WE WROCŁAWIU SKORO TYLE PIEPRZYCIE O SMOGU I MILIONY DOTACJI NA TEN CEL Z UNII BIERZECIE ! MOŻE BY TAK BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DLA DZIECI DO AQUAPARKU BO NAWET ZIMĄ W ,,PROMOCJI,, 30 ZŁ TO WYDATEK SPORY JAK ZA BILET DLA DZIECIAKA A LATEM NA BASENY ODKRYTE ! I WRESZCIE MOZE BY TAK ZACZĘLI PRACOWAC NA TYCH DYŻURACH EMINENCJE Z RATUSZA BO DO DUPKIEWICZA OD KILKU LAT NIE BYŁO SZANSY NA SPOTKANIE JEGO W PRACY ! MOZE BY TAK PRZYDZIAŁ MIESZKAŃ KOMUNALNYCH PRZEWIETRZYĆ ( PRACOWNIKÓW ZMIENIĆ ) BO JEDEN CZEKA KILKA MIESIĘCY PO ZNAJOMOŚCI A INNY 10 LAT, MIESZKAŃ PUSTYCH MNÓSTWO, MOZE CZAS SIE ZAJĄĆ TYM TEMATEM I SPRAWDZIĆ TE PUSTOSTANY I ,,DZIEDZICZENIE,, PO ZMARŁYCH DZIADKACH ITP., RODZINKA ZA GRANICĄ A MIESZKANKO NALEŻĄCE DO MIASTA WYNAJMOWANE ITP. ITD. NAM MIKRO RYNECZKI NIE POTRZEBNE DO SZCZĘŚCIA A LIKWIDACJA KOLEJEK DO LEKARZY, SZPITALI, CZYSTE TRAMWAJE, AUTOBUSY,CZYSTE POWIETRZE A NAD MIASTEM OD RANA SAMOLOCIKI ROZPYLAJĄ CHEMIKALIA !!!!!!!!!!!!
~////
2018-10-09 16:14:19
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 14
Dojazd z mikromiasta Muchobór Wielki, na mikromiasto Psie Pole trwa wieczność. A będzie jeszcze gorzej, jak przez Rodo Pielickiego pójdzie ruch z obwodnicy mikromiasta Leśnicy. Wiaduktu przez Ślęze i tory kolejowe, jak nie było tak nie ma. Ale Arlekiny w innym mikromieście stoją. Misto to nie zlepek ulęgałek. Na miasto trzeba patrzeć całościowo. A tego brakuje i panu Dutkiewiczowi i panu.
~Wrocławiak
2018-10-09 15:32:11
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 11
Mikro miasta z których nie dojedziesz do centrum. Od kilku lat Rafał kreuje politykę, że w nowoczesnych miastach nie buduje się dróg bo się korkują a mieszkańcy mają chodzić pieszo. Widocznie to się nam podoba skoro tylu popiera Sutryka następcę Dutkiewicza i Zdrojewskiego na stanowisku bonza mafii dewelopersko-urzędniczej, która od lat włada Wrocławiem.
~Filip
2018-10-09 15:05:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Żenujący oszuści Dutkiewicza :)