PiS obiecuje rozwiązanie problemów komunikacyjnych Wrocławia

Elżbieta Osowicz, dwie | Utworzono: 2018-10-10 12:10 | Zmodyfikowano: 2018-10-10 12:11
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Startujący do Sejmiku Województwa Marcin Krzyżanowski, obiecuje dokończenie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

Kandydatka na prezydenta miasta dodaje, że ten wariant byłby realizowany razem z przebudową węzła bielańskiego. W planach jest także przebudowa skrzyżowań, budowa wiaduktów, usprawnienie ITS i rozbudowa systemu Park & Ride.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~polak
2018-11-27 20:20:58
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Glupi i slepi ludzie jestescie, pieniadze ktore zmarnowano i przetrawiono w glupi sposob za dudkiewicza nie snily sie nawet kulczykowi, tyle wiecej dzis by wroclaw mial gdyby tylko gospodarza mial normalnego, kierujacego sie rozsadkiem. PIS we wroclawiu lub koalicja z PIS we wroclawiu? jak najbardziej, moze teraz gospodarz lepiej bedzie zarzadzal, skoro gospodarke panstwowa jak doskonale juz wszyscy widzimy i mozna sie tu opierac na wszelkich danych polskich czy miedzynarodowych, potrafia w odpowiedni sposob kierowac, nie powiekszajac dziury budzetowej, nie zaciagajac drakonicznych pozyczek a wrecz zmniejsza sie deficyt budzetowy panstwa to z miastem tez mysle ze dadza sobie rade, nie ulegajcie ludzie tej opozycyjnej propagandy bo oni pieprza juz trzy po tzry bo widza ze wiedna, w zasadzie w calym kraju opozycja platformowa wiednie i robia wszystko by ten rzad pokazywac w zlym swietle chodzby poprzez tvn, rmf, zet itd itd, ciekawe tylko ze media ktore wymienilem to akurat zagraniczny kapitalik nie??....
~dziecko we mgle
2018-10-11 09:37:24
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 1
Matko Boska Częstochowska ,niech o problemach komunikacyjnych wypowiadają się inżynierowie od komunikacji mający w odróżnieniu od polityków pojęcie o tym co mówią!
~1 punkt
2018-10-11 01:51:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bezpłatne MPK i Koleje w obrębie miasta. Mirka patrz co się dzieje na Rogowskiej. Do rzyci tam z tramwajem. Za to jakieś dodatkowe MPK (może być smrodzące) przydałoby się za Ślęza. Tam ludzie umierają stojąc w korkach, bez prawa do dostępu MPK
~prezes pedał
2018-10-10 19:45:08
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 3
a co te głaby wiedzą o problemach komunikacyjnych, wszak ta swołocz na miesięcznicach smoleńskich się edukowała, i nic poza trzymaniem drabinki dla kaczej mordy nie potrafi
~jam ci
2018-10-10 17:59:10
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 6
Nikt nam tyle nie da, ile PiS obieca!
~jam ci
2018-10-10 17:58:11
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nikt nam tyle nie da, ile PiS obieca ????
~Boba Fett
2018-10-10 16:06:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tak zmienią jak wszyscy zmieniają, przed wyborami, to nawet metro we Wrocławiu obiecują, może Wisłę uda się bocznym korytem przez miasto poprowadzić. Piękny czas przedwyborczy, Wrocław ma wtedy wszystko, "jak u nas ładnie, stocznie, huty i kopalnie". Dziwi fakt, że jeszcze ktoś w to wszystko wierzy i wybiera te niespełnione obietnice... Niby inteligentny Naród, a jednak...
~Filip
2018-10-10 15:23:21
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Wiarygodni jak Dutkiewicz :)
~wroc
2018-10-10 14:38:54
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 8
PIS obiecuje wszystko wszystkim i straszy, że jak nie wygramy to nie damy pieniędzy dla miasta, którym nie będzie rządził PIS-owiec, bo je roztrwoni, bo nikt inny nie potrafi nimi zarządzać i dbać o miasto.
~marcinr
2018-10-10 14:02:22
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 4
PIS OBIECUJE HA HA HA :P
~abc
2018-10-10 13:47:00
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 13
Człek zakończył żywot. Staje przed św. Piotrem a ten mu mówi - Mamy demokrację, dlatego możesz zostać w niebie albo pójść do piekła. Twój wybór. Aby ci to ułatwić, tydzień spędzisz w piekle i tydzień w niebie, później podejmiesz decyzję. Poszedł człowiek do piekła. Tam pełno znajomych, codziennie impreza, zabawy, wylegiwanie na plaży pod palmami. Piwko, drinki. Leżing i plażing. Po tygodniu kolej na niebo. Tutaj chóry anielskie, memento mori, ciągłe umartwianie. Mało znajomych. Nuuudy. Po tygodniu św. Piotr mówi - Gdzie chcesz być w niebie czy w piekle? Tylko pamiętaj, że jest to decyzja ostateczna i nieodwołalna. Człowiek odpowiada. - Wiesz św. Piotrze, jednak w piekle jest fajniej. Dużo znajomych, imprezy itp. Człowiek się nie nudzi. I poszedł do piekła. Tam już u wrót został przez diabły zakuty w kajdany. W piekle smród siarki, diabły gotują smołę, męczą dusze. Diabeł każe człowiekowi wybrać kocioł dla siebie. Ten zaskoczony mówi. - Diable, jak to? Wczoraj było tu tak pięknie. Imprezy, znajomi, luz bluz, a dzisiaj....? Diabeł na to. - Bo wczoraj to była kampania wyborcza, a dzisiaj już wybrałeś ????
~Nie będzie niczego
2018-10-10 13:40:53
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wprowadza bilety jednorazowe po 20 zł to problem sam sie rozwiąże?
~Tom
2018-10-10 13:39:54
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zlikwidować drogi dla rowerów! Pedaliści jeżdżą jak święte krowy jak pasuje to chodnik jak nie chodnik to ulica i jeszcze ścieżki im robią skandal
~Adi
2018-10-10 13:38:15
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Wyłączyć ITS przez ten gów.. ny system nie da się jeździć po mieście
~Zaolziak
2018-10-10 13:35:21
z adresu IP: (85.135.xxx.xxx)
Ocena: 5
Obiecać nie grzech! Zwłaszcza prez PISuarów! Na Śląsku się mówi : - ciesz se pieseczku, zimnioczki kwitnóm, bydziesz żroł