Jacek Sutryk z poparciem ludzi ze świata kultury i nauki

Przemek Gałecki, dwie | Utworzono: 2018-10-10 13:51 | Zmodyfikowano: 2018-10-10 13:52
A|A|A

(fot. twitter / Jacek Sutryk)

Jacek Sutryk zapowiedział m.in. powołanie Wrocławskiej Rady Kultury i więcej środków dla uczelni:

Inna z wyborczych zapowiedzi Jacka Sutryka to bezpłatne przejazdy komunikacją miejską dla osób posiadających wejściówki do instytucji kultury - na godzinę przed spektaklem czy seansem.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~////
2018-10-11 01:06:45
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
Który to z nich Nobla dostał?
~////
2018-10-10 23:09:46
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nie należy zapominać o poparciu Arlekina za ponad milion złotych. Te pieniądze nie mogą się zmarnować.
~jan
2018-10-10 23:01:13
z adresu IP: (178.36.xxx.xxx)
Ocena: 9
bez przesady widzę tam samych szKODników : Mieszkowski & C.o z kulturą to nie ma nic wspólnego
~///
2018-10-10 22:28:11
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy Mirke popierają pracownicy PCK?
~Marcin S.
2018-10-10 20:38:13
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 2
Widziałem właśnie filmik z osobami, które Pana popierają. Szkoda, że na tym briefingu zabrakło KASTY obok Pana! Duży szacun, mój głos Pan ma. :D
~Malwa
2018-10-10 20:35:16
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jedyny porządny gość!! Oddam głos na Pana! Byle tylko nie ta z Pisu, co zabiera emerytom ciężko zarobione pieniądze razem z przyjaciółmi w Warszawie.... pfff
~Ekipa
2018-10-10 20:34:24
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Nie sądziłem, że przy jednym kandydacie może zebrać się tyle nazwisk godnie reprezentujących wrocławską scenę Kultury i akademicką. Imiela, który z Capitolu zrobił kulturalny kombajn nawożący rozkoszą widownię, Chmura - król maratonów, Mieszkowski, którego brak doprowadził tpl na skraj biedy i rozkradł go PiSowczyk za przyzwoleniem Michalaka i Przybylskiego, do tego Pluta, Wiszniewski... Kontrkandydaci znów nie będą spali spokojnie i pójdą zrywać plakaty i banery na mieście z nerwów. Taka ekipa to skarb. Wrocław to skarb. Nie pozwólmy, by wpadł w ręce PiSowskich czy Bez(wstyd)partyjnych miernot.
~fany
2018-10-10 18:37:16
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Sutryk okradał keidyś jak był dyrektorem MOPS biednych emerytów. Odbierał im dodatki mieszkaniowe które się należały z mocy ustawy.Miasto było zadłużone i Sutryk ściągał z emerytów kasę aby dotować Śląsk i Solorza.Dla mnie to złodziej. Wprawdzie nie on okradał tylko podległa mu kierowniczka ale musiała to robić na polecenie Sutryka. Nie zagłosuję na złodzieja . Nie będzie strażak Adamski piata kadencje udawał kompetentnego wiceprezydenta. Nie będzie Dutkiewicz zapraszał na wiceprezydenta kobietę z Nowoczesnej aby zadowolić Niemców i aby pociągała za smycz Dutkiewicza. Nie damy sprzedać Wroclawia Niemcom
~fany
2018-10-10 18:30:58
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -6
Ludzie i tak na złodziei nie zagłosują no chyba ze spłaca długi jakie narobili i oddadzą pensje jakie w dużej wysokości pobierali aby miasto zadłużyć przez swą niekompetencję a może i biorąc łapówki.To można prześwietlić jak się ekipę Dutkiewicza przegoni z magistratu i otworzy szafy.Trzeba uważać aby po ogłoszeniu wyników ze przegrali nie spalili zawartości szaf tao jak to zrobiła komuna po oddaniu władzy
~skasujemy ich
2018-10-10 17:47:55
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 5
nigdy więcej !
~otochodzi
2018-10-10 16:58:14
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: -2
ukrainiec i muslim w każdym domu - głosuj na sutryka i POPIS
~ubk
2018-10-10 15:57:21
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -4
Miałem glosowac na tego pana ale jak zobaczyłem kto go poparl to juz mi sie odechcialo .Dobrze ze sie nie kryje przynajmniej z kim trzyma.
~brw
2018-10-10 15:53:12
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -4
Jaki kandydat takie i nazwiska popierajacych
~nick
2018-10-10 15:50:00
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: -2
A co ma piernik do wiatraka? Głąb położył wszystkie zadania w UM, zresztą nieskomplikowane i co ma kultura do tego? Nie potrafił poradzić sobie ze żłobkami i nagle ma poradzić sobie z całym organizmem miejskim? I popiera go kontrowersyjny Mieszkowski bez wykształcenia? strzał w stopę, zaorali się sami.
~daga
2018-10-10 14:52:05
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -5
Największa kultura na pl. Nowym Targu przy Urzedzie Miasta czas na poprawę warunków mieszkaniowych mieszkańców
~racjonalista
2018-10-10 14:40:38
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -1
Wystarczy zobaczyć, kto go popiera (no, może poza Wiszniewskim), by wiedzieć, na kogo na pewno nie głosować.
~Filip
2018-10-10 14:05:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Najsłabszy kandydat, w dodatku sterowany przez Schetynę