Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (15.10-21.10)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-10-14 13:45 | Zmodyfikowano: 2018-10-14 13:45
A|A|A

fot. WKB Piast

W sobotę 20 października we Wrocławiu już po raz piąty wystartuje Półmaraton Piastowski. Crossowa trasa prowadzi ścieżkami Lasku Rędzińskiego. W jubileuszowej edycji zawodów uczestnicy będę mieli do wyboru dwa dystanse, Oprócz biegu głównego w programie imprezy także rywalizacja na 10,5 kilometra zarówno dla biegaczy, jak i miłośników nordic walking. Start w sobotę o godz. 11.00 z polany w Lesie Rędzińskim.Miłośników biegania po górach zaprasza Walim. W sobotę 20 października odbędzie się 3. Walimski Półmaraton Górski. Trasa biegu jest wymagająca i prowadzi przez Park Krajobrazowy Gór Sowich. Suma przewyższeń pozytywnych wynosi ponad 640 metrów. Trasa biegu liczy dokładnie 22 km, limit czasowy na jej pokonanie to 3,5 godz. Start biegu o godz. 11.00 przy Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

„Jaszczur - Kamienne Ściany” – to turystyczna impreza na orientację z wyznaczonymi punktami kontrolnymi. Długodystansowe zawody odbędą się 20 i 21 października w Pilchowicach w gminie Wleń. Dla uczestników przygotowano trzy trasy: na 13, 25 i 50 kilometrów, które prowadzą szlakami Pogórza Izerskiego. Start najdłuższego dystansu w sobotę o godz. 6.30 przy szkole w Pilchowicach.

W niedzielę 21 października z boiska sportowego w podwrocławskich Wilczycach wystartuje 2. Bieg dla Poli. Podczas imprezy zbierane będą fundusze na leczenie 2,5-letniej dziewczynki, która 1,5 roku temu ucierpiała w poważnym wypadku samochodowym. W programie bieg główny oraz rywalizacja nordic walking. Pięciokilometrowa trasa biegnie po utwardzonych wałach Widawy. Start w niedzielę o 10.00. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz uiścić opłatę startową. Całość wpisowego zostanie przeznaczona na leczenie Poli. Zapisy i regulamin TUTAJ

 

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama