Muzyczna Żonglerka w RWK: Evorevo, Universal exports, XVII Wroclaw Industrial Festival [RELACJA WIDEO]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2018-10-17 11:13 | Zmodyfikowano: 2018-10-17 11:31
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

Po 4 latach przerwy Evorevo, czyli Igor Pudło, Magiera i Maciej Kurowicki, powracają z nową płytą i z nową energią. Bogatsi o doświadczenia. O tym, czym jest dla nich"Dwubiegunowa", rozmawialiśmy - z Maćkiem i Igorem - w audycji Muzyczna Żonglerka w Radio Wrocław Kultura.

Rozmawialiśmy też o tym, czym dla Iora i dla Maćka jest Evorevo, o projekcjach i planach i o zakładaniu kagańca a raczej niezgodzie na to...

Nie narzucają sobie tempa i wyzwań, z nim nie zamierzają konkurować. Po prostu, tworzą i grają - dla siebie i dla innych. Ich specjalnością są live act-y, w których pojawia się inspiracja elektroniką lat 90. Universal Exports, czyli Marcin Cichy i Jacek Dojwa odwiedzili audycję Uli Andruszko i Andrzeja Jóźwika w Radiu Wrocław Kultura.


Dark ambient, noise, electro, ibm, mroczny postfolk, klasyka industrialu i rozmaite dźwiękowe eksperymenty. Tego możemy się spodziewać po XVII Wroclaw Industrial Festival. O programie wydarzenia i jego popularności zza granicą opowiadali w Radio Wrocław Kultura organizatorzy WIF, Maciek Frett i Arek Bagiński.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama