Więcej zielonych miejsc we Wrocławiu - obiecuje Jacek Sutryk

Piotr Osowicz, GN | Utworzono: 2018-10-17 17:36 | Zmodyfikowano: 2018-10-17 17:40
A|A|A

fot. Piotr Osowicz

Miasto zrównoważonego rozwoju - obiecuje kandydat na prezydenta Wrocławia Jacek Sutryk.

- Leży mi na sercu czyste powietrze, rozładowanie miasta z korków, jak i dużo zielonych terenów rekreacyjnych, gdzie mieszkańcy mogą odpoczywać po pracy - mówił Sutryk:

Kandydat obiecywał zajęcie się Odrą i mniejszymi rzekami. Według Sutryka są one za mało wykorzystywane jako szlaki komunikacyjne i miejsca rekreacji.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~skwerek
2018-10-19 21:10:19
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
no i dobrze przyda się podobne postulaty ma radny z mojego okręgu Charłampowicz więc wiem na kogo głosować
~loko
2018-10-19 06:52:40
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
dobrze kilka więcej by się przydało mam nadzieję, że Lorenc coś u nas wywalczy dlatego teraz znowu na niego głosuje
~Inżynier
2018-10-18 15:41:00
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Chyba mu o zielonej koperty chodziło.
~stefan
2018-10-18 15:35:44
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jakby byl królem to może mialby wpływ na cos a ponieważ nim nie jest to skladanie jakichkolwiek obietnic przez kogoś kto nie ma żadnego wpływu na cokolwiek w mieście mija sie z celem.Rownie dobrze może obiecywać ze jutro wraca upal i 30 stopni
~wrocławiani
2018-10-18 15:20:14
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jak zobaczyłem oświadczenie majątkowe p. Sutryka, to za żadne obietnice na niego nie zagłosuję!
~WROClove
2018-10-18 15:18:51
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -4
WROCŁAW WOLNY OD PIS u !!!!!!!!!!!!!
~Korek plus
2018-10-18 13:24:16
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
Tyle nowych bloków powstaje we Wrocławiu na terenach zielonych? Wiec teraz będzie je burzył i zazieleniał?
~ja wroclawski emeryt
2018-10-18 10:53:21
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 2
Do P.Sutryka- DLACZEGO UKRAINCOM POwierzacie NASŹE EMERYTURY.JAKIM PRAWEM UKRAINIEC MA EMERYTURY POLAKOW.GDZIE SA POLSCY LISTONOSZE.SKANDAL DLA URZEDU MIASTA I PO-cźty rzekomo PO-lskiej
~dama po 1946
2018-10-18 10:12:18
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
A PO CO PO i Urzad Miasta na czele z D udkiewiczem,wczesniej źe Zdrojewskim w POrozumieniu z deweloperami i ińnymi tow. Czarneckimi niszczy piekny drzewostan Wroclawia robiac ź parkow skwerki.Obecnie niszcza piekny dworek przy skwerze A.Walentynowicz,gdzie moglby byc Park.PYTAM P.DUDKIEWICZA i innych prominentow zamieszkalych w rejonie Zakrzowa-za jaka kase od deweloperow to robicie ?.Czemu bezkarnie dusicie Wroclawian!!!!!!
~!!!
2018-10-17 22:42:30
z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
Ocena: 7
Nikt nie może wam obiecać tyle ile ja mogę!
~////
2018-10-17 22:09:09
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 15
Lepiej niech się zajmie żłobkami i przedszkolami, bo te jak na razie jego przerastają.
~ttttttt
2018-10-17 22:09:02
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 8
taaaaaaa ściemniacze i sprzedawcy kitu !!
~derta
2018-10-17 19:20:14
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 9
Korków to nie zlikwiduje za swojego życia - fake news
~LPG;
2018-10-17 18:13:40
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 9
lepiej jakąś miła kawiarenkę lgbt za nasze nam zrobi DOBRZE !