Wrocławska firma Human Partner nominowana do prestiżowej nagrody Komisji Europejskiej

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2018-10-30 15:52
A|A|A

fot. mat. prasowe

Ruszyło internetowe głosowanie w prestiżowym konkursie organizowanym przez Komisję Europejską VET Excellence Awards 2018. Wśród nominowanych znalazła się wrocławska firma Human Partner, która dostała się do finału jako jedyna polska firma z sektora MŚP. Wrocławianie zostali docenieni za wyjątkowy i skuteczny program szkoleniowy dla swoich pracowników. O tym, czy odbiorą VET, czyli Nagrodę za Doskonałość podczas uroczystej gali w Wiedniu, w dużej mierze zadecydują głosy internautów.

VET Excellence Awards 2018 to prestiżowy konkurs zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, który potrwa od 5 do 9 listopada. Wrocławska firma konsultingowo-szkoleniowa Human Partner została nominowana w kategorii „Training at Work”.

Obok wrocławian do finału konkursu dostały się dwa inne zespoły z Polski w kategoriach „Teacher and Trainer” oraz „European Social Fund project”. Human Partner jest jednak jedyną polską firmą z sektora MŚP nominowaną do nagrody.

Uroczysta gala, podczas której poznamy tegorocznych zwycięzców odbędzie się 9 listopada w Wiedniu. Nagrody wręczy Marianne Thyssen, komisarz ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników.

Głosy w konkursie VET Excellence Awards można oddać na stronie: TUTAJ

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama