Rozmowa Dnia: Cezary Przybylski [POSŁUCHAJ]

Filip Marczyński, jk | Utworzono: 2018-11-15 08:53 | Zmodyfikowano: 2018-11-15 08:58
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Przybylski nie zgadza się zarzutami Platformy Obywatelskiej dotyczącymi powstałej w sejmiku koalicji jego ugrupowania ze zwycięskim na Dolnym Śląsku Prawem i Sprawiedliwością. Szef PO Grzegorz Schetyna mówił, że umowa jest to korupcją polityczną, czemu zaprzeczał w Rozmowie Dnia Cezary Przybylski:

ZOBACZ KONIECZNIE: PiS i Bezpartyjni Samorządowcy podpisali umowę koalicyjną na Dolnym Śląsku

W umowie koalicyjnej zapisano zmniejszenie o 15 procent podatku od kopalin dla KGHM, przejęcie od PKP nieużywanych torów przez samorząd Dolnego Śląska, wsparcie finansowe dla Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej, remont autostrady A4,z zachowaniem wszystkich zjazdów czy budowę dróg ekspresowych na południu naszego województwa.

W wyborach do 36-osobowego sejmiku na Dolnym Śląsku Bezpartyjni zdobyli 6 mandatów, PiS - 14, Koalicja Obywatelska - 13. W Sejmiku znalazło się też dwóch radnych Rafała Dutkiewicza i jeden PSL.

POSŁUCHAJCIE:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Fred
2018-11-16 15:59:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -7
Przybylski sprzedawczyk...
~Major
2018-11-16 02:45:04
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 17
Uwielbiam skowyt i pisk pokonanego lewactwa!
~Jack Daniels
2018-11-16 01:11:56
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -7
Ty skur....ynu Judaszu, sprzedałeś mój dolny śląsk za stanowiska dla rodziny i znajomych w KGHM.Ale to wasze ostatnie wyborcze oszustwo....
~janek
2018-11-15 22:20:59
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -9
marszałek niczym mikołaj rozdaje publiczne pięniądze. Dlug woj to 700 mln z czego on chce te drogi budować?
~toemk
2018-11-15 22:12:31
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 7
Granowska i Grzechnik w #PORANNYGOSC: O marszu niepodległości i nowej radzie miejskiej wpiszcie w Google zobaczcie co potrafi PO
~Boss
2018-11-15 16:11:04
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dobry wybór Bezpartyjnych. Powodzenia!
~egzekutor
2018-11-15 15:10:32
z adresu IP: (79.189.xxx.xxx)
Ocena: 11
bardzo rozsądna i wyważona wypowiedź ... polityka polega na tym że działa się z silniejszym, żeby osiągnąć konkretne korzyści dla wyborców ... koniec kropka. S8 / podatek / linie kolejowe / choćby dlatego warto na razie iść ...przecież to pis decyduje co sie bedzie działo bo jest po porstu u władzy ... to jasne jak słońce do jasnej cholery .. wiec biadolenie o zdradzie itp itd jest chore ...
~Nie dla bezpartyjnych
2018-11-15 13:43:24
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -9
Bełkot!!! Jak zawsze!!!
~wojtas
2018-11-15 13:36:39
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 13
Szacun dla Marszałka.
~mew
2018-11-15 11:35:12
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 7
Dolny Śląsk ma się rozwijać i to jest najważniejsze! Panie Marszałku niech Pan robi swoje i nie ogląda się na malkontentów.
~Bolesławiec
2018-11-15 10:51:20
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -14
Panie Przybylski, sprzedał Pan siebie, to mnie nie obchodzi, ale sprzedał Pan miasto, które na Pana głosowało, bo był Pan z Platformy, później z Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego, ale nie z PiSu!!! Mało tego. PiS was kupił za Polanę Jakuszycką i resztę dla Lubina, a nas Bolesławiec ma Pan w d....! Wyrzuć lustra z domu, bo na twoim miejscu codziennie rzygałbym patrząc na ....