Pierwsze zmiany w Urzędzie Marszałkowskim. Posady tracą byli sportowcy

Robert Skrzyński, GN | Utworzono: 2018-11-28 16:11 | Zmodyfikowano: 2018-11-28 16:13
A|A|A

fot. archiwum umwd.dolnyslask.pl

Dwaj byli sportowcy, czyli Maciej Zieliński i Paweł Rańda, tracą posady w Urzędzie Marszałkowskim. Rańda był dyrektorem Wydziału Sportu, Turystyki i Rekreacji. Paweł Rańda powiedział, że nie zostały mu przedstawione żadne argumenty, z powodu których traci pracę:

Jak tłumaczy rzecznik Urzędu Marszałkowskiego Michał Nowakowski w nowej strukturze organizacyjnej nie będzie już Wydziału Sportu, Turystyki i Rekreacji i w związku z tym nie będzie już funkcji dyrektora tego wydziału.

Rańda nie ukrywa rozgoryczenia:

Pracę straci również inny były sportowiec Maciej Zieliński, który był pełnomocnikiem marszałka do spraw rozwoju inicjatyw sportowych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Zefir
2018-11-29 09:27:30
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Przecież to oczywista oczywistość. Zamiast Wydziału sportu, turystyki i rekreacji będzie Wydział ds. religii i wyznań.
~inny
2018-11-29 08:39:23
z adresu IP: (93.158.xxx.xxx)
Ocena: 7
ale jak to? to nie były dożywotnie synekury ?
~Nikt
2018-11-29 04:34:46
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
Sportowcy czy urzędnicy? Sportowcami to chyba kiedyś byli..
~Metro66
2018-11-28 20:13:25
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Każda drużyna sportowa to dziś społki akcyjne ma swojego dyrektora menedżera kierownika .Jest minister sportu i to wystarczy .Funkcje dodatkowe w samorządzie są zbędne .Równie dobrze można powołać funkcję dyrektora naczelnego szkół dolnego śląska albo dyrektora szpitali dolnośląskich .
~Ślązak z Wrocławia
2018-11-28 19:42:13
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 1
Edukacja kibiców piłkarskich i politycznych brzmi następująco: obecnie na dwóch ostatnich miejscach w ekstraklasie piłkarskiej są drużyny: Miedź Legnica i Zagłębie Sosnowiec. Pytanie za sto punktów. Która drużyna jest ze Śląska? A zapewniam, że któraś jest...
~koko
2018-11-28 19:16:18
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -8
A po co Dolnemu Sląskowi sportowcy, przeciez mamy takich doskonałych innych sportowców jak np ....kurde który jest z pisu ? wie ktoś ?
~Kosma
2018-11-28 19:01:33
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 6
"Fachofcy" jak chooj...ciekawe czy wiedzieli gdzie pracują? Prawie jak Gwardia Wrocław...