Nie Było Grane: M E T A L

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2019-02-09 07:00 | Zmodyfikowano: 2019-02-09 07:00
A|A|A

Nie Było Grane 09/02


W lutym mija 15 lat od powstania kolektywu koncertowego Core-poration. Wrocławski skład ma na swoim koncie masę zorganizowanych wydarzeń, na których gościły ekipy reprezentujące wszelkie odmiany ciężkiego grania (od Agnostic Front po Napalm Death, Six Feet Under, Voivod, Vader, czy Riverside).

O historii, zbliżającym się jubileuszowym koncercie związanym z 15-leciem Core-poration (16 lutego w DK Luksus) jak i innych występach klubowych organizowanych w 2019 r. oraz 4 edycji Into the Abyss Fest porozmawiam z Adamem Rozciechą.

Skoro mowa o IV Into the Abyss Fest, to tegoroczna impreza zapowiada się imponująco, a różnorodność stylistyczna i znane składy, które pojawią się w maju we Wrocławiu (m.in. Sólstafir, Godflesh), już teraz każą upatrywać we wrocławskiej imprezie jednej z ważniejszych na polu hard'n'heavy w naszym kraju. Z racji tego rozpoczniemy przegląd kapel, które zagoszczą na Dolnym Śląsku.


Audycja Nie Było Grane – w wydaniu metalowym czyli sludge, doom, stoner, post i eksperymenty – Radio Wrocław Kultura, pierwsza sobota miesiąca od 17.00 do 19.00.


Będzie też chwila na nową muzykę – sprawdzimy jak Melvins czy Pallbearer wypadli w repertuarze Pink Floyd (tutaj pojawi się teź wątek wrocławski), będzie też selekcja z jednej z bardziej komentowanych płyt 2018 r., a więc „You Won't Get What You WantDaughters (którzy w tym roku również zawitają do Polski).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama