Rozmowa Dnia: Adam Zawada, wiceprezydent odpowiedzialny m.in. za walkę za smogiem

Dariusz Wieczorkowski | Utworzono: 2019-02-27 08:56 | Zmodyfikowano: 2019-02-27 08:56
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~edward
2019-03-05 05:23:52
z adresu IP: (212.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
nie pojmę skąd tacy się biorą i są pożądani
~???
2019-02-28 06:14:54
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 17
Za smog odpowiedzialne jest miasto, które zakrywa nieprzemyślanie korytarze powietrzne budynkami od czapy. A ten Pan jest przedstawicielem miasta. Mam tylko jedno pytanie -jak mu nie wstyd? Ja bym się zapadł pod ziemię ze wstydu, a on się tak beztrosko uśmiecha...
~Jaki smog?
2019-02-27 23:36:48
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 17
Daliście sobie wmówić przez takie Lewackie rozgłośnie
~Mirosław
2019-02-27 22:11:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -4
Brawo Adam. Pokazałeś Jarosowi jego miejsce w szeregu. Mądrością bijesz na głowę połowę tego miasta. Twoje czyny zapiszą się echem w wieczności.
~Oto polskie patologie
2019-02-27 19:55:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
Polska stoi kupą w dwóch kwestiach: w paleniu w piecu śmieciami oraz posiadaniu psów, które biegają luzem... ktoś kto sobie z tym poradzi, będzie mógł śmiało zabierać się za najtrudniejszy odcinek - służba zdrowia. W Polsce można swobodnie palic w piecu śmieciami i truc sąsiadów oraz mieć dużego psa na posesji, który swobodnie wybiega na ulicę i nikt go nie rusza póki nie ugryzie... Polska jest krajem w Europie w którym jest najwięcej psów. Rosja się nie liczy, bo to Azja...
~korki
2019-02-27 15:08:18
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 6
Smog, kolejne domu z betonu powstają wiec jak ma nie byc smogu?
~Locki
2019-02-27 10:51:16
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
To wszystko lipa. Palą syfem w Radwanicach, Dobrzykowicach i wokolo. Nie ma czym oddychac. Zadnych kontrolo. Nic sie z tym.nie robi. W Kamiensy stolarnia Szafex oddaja resztki mebli do spalenia wszystkim chetnym. Skandal
~wrocławianin
2019-02-27 10:00:52
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 20
Wynik finansowy stadionu jest lepszy ... Ile pieniędzy daje magistrat na stadion? Jak nadal dopłaca to stadion sprzedać lub wyburzyć skoro brakuje pieniędzy na podłączanie nowych mieszkań i osiedli do sieci ciepłowniczej.